Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Prowadził domową uprawę konopi, miał też marihuanę. Usłyszał zarzuty

Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej zatrzymali 28-latka, który na strychu swojego domu uprawiał konopie inne niż włókniste. W specjalnie przygotowanym w tym celu namiocie, mundurowi zabezpieczyli kilka sztuk roślin w różnej fazie wzrostu oraz susz roślinny tego narkotyku. Mężczyzna usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Tomaszowscy kryminalni zajmujących się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 28-letni mieszkaniec gminy Lubycza Królewska w swoim domu uprawia krzaki konopi innych niż włókniste. Mundurowi postanowili przeszukać dom.

– W celu sprawdzenia tych informacji, we współdziałaniach z funkcjonariuszami Straży Granicznej udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. 28-latek na strychu domu uprawiał konopie. W specjalnie przystosowanym do tego celu namiocie, mundurowi zabezpieczyli kilka krzaków konopi innych niż włókniste. Rośliny były w różnej fazie wzrostu. Funkcjonariusze zabezpieczyli również susz roślinny. Wstępne badanie potwierdziło, że susz to marihuana, która wystarczyłaby do sporządzenia blisko 80 porcji tego narkotyku – informuje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej Policji.

Mundurowi zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali 28-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 3 lat pozbawiania wolności.

Prowadził domową uprawę konopi, miał też marihuanę. Usłyszał zarzuty

fot. Policja Tomaszów Lubelski

7 komentarzy

  1. O, pokaz siły p0lskiego chlewu państwowego – złapać chłopaka za krzaczek.

  2. Lepiej kupić twardy legalny narkotyk jakim jest alkohol, przy okazji państwo zarobi.

  3. Dlaczego nikt nie łapie tych co sprowadzają setki kilogramów?

  4. Herr Tusk fur deutschland

    Nie pierwszy nie ostatni przedsiębiorca co chciał się dorobić na maryśce

  5. Dlaczego tfusk nie chce zalegalizować zioła tylko mafia ma zarabiać nie państwo?

  6. Uprawiał konopie, a oprócz tego miał marihuanę? Ciekawe skąd wziął…

  7. Ale że marihuanę robi się z konopi? I na co to komu?

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport