Zasłabł w trakcie jazdy ciągnikiem. Mężczyzna nie żyje

W minioną sobotę w Trzciankach doszło do nieszczęśliwego wypadku. Nie żyje mężczyzna, który zasłabł podczas jazdy ciągnikiem rolniczym.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w miejscowości Trzcianki w powiecie puławskim. Policjanci ustalili wstępnie, że mężczyzna przebywający nad stawem zauważył jadący ciągnik rolniczy, ale nie mógł dostrzec w nim kierowcy.

Kiedy ciągnik się zbliżył do stawu, mężczyzna zauważył nieprzytomnego kierowcę. W pewnym momencie pojazd zjechał z drogi i zatrzymał się na skarpie przed stawem.

Świadek zdarzenia natychmiast wyciągnął nieprzytomnego kierowcę na zewnątrz i podjął czynności ratunkowe, które następnie kontynuował zespół ratowniczy z karetki pogotowia. Niestety, mimo długiej reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych 49-latka. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności śmierci mężczyzny.

(fot. Policja Puławy)

7 komentarzy

  1. zatyrał się na śmierć, taki wiek dla mężczyzn, jak nie dbają o siebie, palą , lubią wypić, to kostucha zbiera w tym wieku. PS. nie znałem denata, ogólnie piszę

    • #gen Światło nie generalizuj i nie uogólniaj bo to nie jest na miejscu zwłaszcza przy takiej tragedii. Trzeba się wykazać odrobina taktu i kultury a przede wszystkim powagi sytuacji czego Tobie zabrakło. To co wypisujesz nie ma nic wspólnego z tą sprawą!!!!!! i z prawdą o rolnikach. Zastanów się następnym razem zanim jakoś głupotę wpiszesz.

  2. Może nie pił i nie palił, może po prostu był chory i to było przyczyną śmierci, szkoda człowieka był jeszcze młody, niech mu ziemia lekka będzie

  3. Krążenie ustało _taka mogła być przeczyna. Coraz częściej się to zdarza

  4. #gen Światło ten człowiek nie palił i nie pił i nie pie*dol takich głupot skoro nie wiesz o co chodzi bo widzę że dla cb to każdy tylko alkoholik i osoba która nie potrafi o siebie zadbać, żałosny jesteś weź się lepiej za siebie i za swoje życie prywatne skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia

    • przeczytaj co napisałeś jeszcze raz i co ja napisałem, nie umiesz czytać ze zroumieniem.

  5. Nie umie napisać ze zrozumieniem, bełkot jak po trzydniowej imprezie z perspektywą kolejnego klina w dłoni .

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska