690 680 960

Zakrwawiony mężczyzna siedział na przystanku w Lublinie

W minioną niedzielę na jednej z ulic Lublin doszło do rozboju. 40-latek napadł na nietrzeźwego mężczyznę, pobił go i okradł. Sprawca usłyszał prokuratorskie zarzuty, najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę w dzielnicy Kalinowszczyzna. Policjanci otrzymali od jednego z przechodniów zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednym z przystanków napotkał siedzącego, zakrwawionego mężczyznę.

Na miejsce od razu skierowano patrol policji oraz zespół ratownictwa medycznego. W trakcie czynności okazało się, że nietrzeźwy 50-latek padł ofiarą rozboju w okolicy pobliskiego sklepu.

Pokrzywdzony mężczyzna był bity w głowę. W wyniku napadu 50-latek stracił saszetkę z telefonem i pieniędzmi. Łączne straty oszacowano na ponad 1000 złotych. Mundurowi natychmiast przystąpili do poszukiwań sprawcy.

Kryminalni z komendy miejskiej i komisariatu II szybko namierzyli sprawcę. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty rozboju. Wczoraj decyzją sądu trafił na 3 miesiące do tymczasowego aresztu. Grozi mu do 12 lat więzienia.

(fot. Policja Lublin)

9 komentarzy

 1. Takich turytów od razu na wschód wysyłać w okopy Mariupolu.

 2. A kto po pijanemu wraca z knajpy MPK? Tylko TAXI!

  • „W trakcie czynności okazało się, że nietrzeźwy 50-latek padł ofiarą rozboju w okolicy pobliskiego sklepu.” Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem…Rafał

  • „W trakcie czynności okazało się, że nietrzeźwy 50-latek padł ofiarą rozboju w okolicy pobliskiego sklepu.” Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem

 3. Czyżby poprawność polityczna zabrania pod karą sądową podania narodowości tego sprawcy ?!.

 4. Obecny na miejscu

  Polak z dziada pradziada a nie żaden turysta.

 5. ,aa,boKrzycho.paPj

  Co z tego , że wracał MPK,pije się tyle aby mieć siłę przywalić napastnikowi

 6. Nie wiem co ci ludzie mają w głowach? Czy tylko taki sposób widzą na spędzenie reszty życia. Patrzę na to zdjęcie i myślę, że zamiast brać się za bandytkę, za bicie innych ludzi wziąłby się za siebie. Nadwaga ewidentna, twarz jak kartofel, bębzun aż opiera się na udach – ma gość co robić, ale on woli łamać prawo.

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…