690 680 960

Wjechał w ciągnik rolniczy. Po chwili uciekł rozbitym autem (zdjęcia)

Dwa pojazdy zderzyły się na drodze wojewódzkiej nr 836 między Piotrkowem Pierwszym a Chmielem Drugim. Jeden z uczestników uciekł z miejsca kolizji.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 19:30 w miejscowości Piotrków Pierwszy w gminie Jabłonna. Na drodze wojewódzkiej nr 836 Bychawa – Piaski samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż oba pojazdy poruszały się w stronę miejscowości Chmiel Drugi. W pewnym momencie rozpędzone auto uderzyło w jadący przed nim ciągnik rolniczy z doczepionym opryskiwaczem. Siła uderzenia była tak duża, że opryskiwacz został zerwany i wpadł do rowu.

Po chwili kierowca auta, nie interesując się losem traktorzysty, odjechał z miejsca zdarzenia. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Teraz policjanci poszukują sprawcy kolizji. Jak nam przekazano, jego odnalezienie nie powinno być trudne, gdyż na miejscu pozostało wiele elementów z rozbitego auta.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Kolejny pijany katolik i prawdziwy patriota.

 2. Jak na środku drogi nie leżą tablice rejestracyjne i to białym do góry, to może się okazać, że jednak będzie trudno. Do mnie na działkę włamali się po tujki, jeszcze przy robocie osuszyli flaszkę, leżała sobie na działce, a na niej odciski palców, ale nasza dzielna Policja nie zainteresowała się tym tropem, sprawców oczywiśnie nie wykryto.

  • Żeby odciski od razu coś dały to muszą być już w bazie, a jak po tujki przyjechał ich sprzedawca bądź sąsiad z sąsiedniej wioski to odciski mogą być mało przydatne. No chyba, że sprawdzimy odciski wszystkich osób, które posadziły tuje w promieniu 50 km od miejsca kradzieży.

   • Może były w bazie, a może nie, może by do niej zostały dodane za rok czy dwa jakby kolo wpadł przy innej okazji? Ważne, żeby zabezpieczyć ślady, a nie filozofować.

  • Bo teraz mamy takich funkcjonariuszy „zrób to sam” – musisz odwalać robotę za nich. Jak mi skradziono rower to też musiałem im pokazać gdzie są kamery, które mogły zarejestrować ucieczkę złodzieja i jeszcze poprosić właściciela by zabezpieczył nagranie bo policjantom tak się do tego spieszyło, że zgłosili się do niego dopiero po 6 dniach od kradzieży (i gdyby nie moja wcześniejsza prośba standardowo nagranie byłoby już nadpisane)

 3. Wiesiek w berecie

  Biały ford. Tablice spisane przez świadka.

 4. nastepny pijus kiedy sady zrobia z nmi porzadek ale co tam KO zadba o nich

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas