Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Koryznowej: Potrącenie pieszego na przejściu

W piątek po południu na ul. Koryznowej doszło do potrącenia mężczyzny na przejściu dla pieszych. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek przed godziną 17 na ul. Koryznowej, na wysokości skrzyżowania z ul. Wiejską. Kierujący autem marki Dacia, jadąc w kierunku ul. Niepodległości, potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę. Do czasu przyjazdu ratowników medycznych, poszkodowanemu pomocy udzielili postronni świadkowie.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja. Poszkodowany z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. W rejonie wypadku częściowo nieprzejezdny jest jeden pas ruchu. Policjanci z lubelskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

 


2017-02-03 17:13:43
(fot. wideo nadesłane, lublin112.pl)

32 komentarze

 1. Pieszy na przejściu dla pieszych to świętość!
  Do Świński Cycek – ty jesteś naprawdę cycem, który niczego nie rozumie – masz pewnie 6 klas podstawówki, urodzie, i jako takie pojęcie o komputerze, dlatego siedzisz tu i piszesz te swoje debilne komentarze!

 2. Pieszy mógł być ubrany w jasną kurtkę, ale to nie zmienia znaczenia, że to przejście jest tragicznie oświetlone, często tam jeżdżę i po zmroku ciężko dostrzec osoby wchodzące na przejście z daleka, a aktualne warunki na drodze nie sprzyjają drodze hamowania i dzieje się jak się dzieje.

 3. POWINNY BYC TAM SWIATLA!!! Dzieci codziennie przechodza tamtedy do szkoly:) sama chodzilam jakies 15lat temu jeszcze zanim zrobili wysepke…

  • doom lord wielki

   Nie powinno być tam świateł ani nigdzie indziej w mieście. Powinny być mandaty po 50tys lub 10% zarobków (to prewencyjnie dla bogaczy) za przekraczanie prędkości w terenie zabudowanym. Jakoś w Norwegii gdzie mandaty są za przekroczenie już 1km ludzie nie giną na przejściach.

 4. każdy jest odważny do komentarzy. z jednej strony wina kierowcy fakt potrącił pewnie za szybko jechał, z drugiej strony sama jeżdżę tamtędy codziennie co najmniej 5 razy dziennie i uwierzcie mi że pieszy bardzo często w ogóle nie patrzą czy coś jedzie tylko się pakują pod samochód bo myślą że 1,5 tony łatwo z 50 km/h zatrzymać jak jest mokro, po drugie tamto przejście jest PRAKTYCZNIE W OGÓLE NIEOŚWIETLONE I NIE WIDAĆ PIESZEGO,KTÓRY WCHODZI NA PRZEJŚCIE, ponadto mało który pieszy ma odblaski, żeby kierowca mógł go zauważyć.
  Tyle w temacie.

 5. Pieszy niestety wczoraj zmarł.

 6. „…A co tu ustalać – wlazł na pasy jak święta krowa i tyle !!!!!.” bunkruj się tam gościu jak masz tak gadać 😉

Z kraju