690 680 960

Uderzyła oplem w drzewa i dachowała. Miała ponad 3,5 promila

W poniedziałek na trasie Tarnogród – Biszcza doszło do dachowania pojazdu osobowego. Kierująca samochodem miała ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 13 na trasie Tarnogród – Biszcza. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego.

Policjanci ustalili wstępnie, że 32-latka jadąca oplem nie dostosowała prędkości do warunków jazdy w wyniku czego samochód wjechał do przydrożnego rowu, uderzył w drzewa i dachował.

Jak się okazało po przebadaniu alkomatem, kobieta miała ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie. 32-latka została przewieziona do szpitala. Podróżowała sama. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy i dowód rejestracyjny.

Wkrótce 32-latka odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

(fot. Policja Biłgoraj)

8 komentarzy

 1. „Za to przestępstwo grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.”
  pomyłka w tekście
  „Za to przestępstwo grozi jej kara w zawieszeniu i niewysoka grzywna.”

 2. A co z utratą Prawa Jazdy i zakazem kierowania samochodami?

 3. Co k…… ja nie pojade . A zobaczyta że pojade ….
  No i pokazała .

 4. .........................

  Co oni Oplami nie potrafią jeździć? Dopiero jeden dachował pod Chełmem teraz jakaś mądra pod Biłgorajem. Miałam 4 Ople w życiu i żadnym nie dachowałam. Nie jest to aż tak skomplikowany pojazd w obsłudze. 😉

 5. Eutanazja Ksantypa

  To mnie sie natychmiast podoba sie… już se matoł nie pojeździ…

 6. Sto dwunasty niedorzecznik prasowy

  Kobita… 3,5 promila… to sie nazywa równouprawnienie !!!

 7. obie kierowniczki się popisały jedna w Reno 2 promile, druga w Oplu 3,5 promila, ale obie dachowały, brawo dla tych pań

 8. Ona nie była pijana , jechała tylko do pracy i straciła panowanie , i jak oni mogli zbadac ja alkomatem jak była nie przytomna i została przewieziona do szpitala

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas