Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Świdnik: Chciał skoczyć z bloku, uratowali go policjanci

Świdniccy policjanci uratowali w czwartek 33-latka, których chciał skoczyć z bloku. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 8 przy ul. Kościuszki w Świdniku. Policjanci otrzymali informację, że na dachu czteropiętrowego budynku znajduje się mężczyzna, który najprawdopodobniej chce popełnić samobójstwo.

– Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci świdnickiej patrolówki. Wezwana została załoga karetki pogotowia ratunkowego oraz dwa zastępy straży pożarnej. Ustawiony został specjalny skokochron, chroniący przed skutkami upadku z wysokości. O pomoc w akcji poproszeni zostali również policyjni negocjatorzy – informuje asp. Magdalena Szczepanowska ze świdnickiej Policji.

Mężczyzna stał na krawędzi dachu i co chwila wychylał się. Nie chciał rozmawiać z policjantami, jednak w pewnym momencie 33-latek chciał zapalić papierosa. To wykorzystali mundurowi.

– Pod pretekstem podania mu zapalniczki przechwycili mężczyznę i uniemożliwili mu skok z dachu. Uratowany 33-letni świdniczanin trafił do szpitala, gdzie zajmą się nim lekarze specjaliści – dodaje asp. Magdalena Szczepanowska.

Świdnik: Chciał skoczyć z bloku, uratowali go policjanci
Świdnik: Chciał skoczyć z bloku, uratowali go policjanci
(fot. Nadesłane Kamila, Marcin)

2016-01-14 13:55:39
(fot. Policja Świdnik)

25 komentarzy

 1. Jak un tam wlos ???!!!

 2. A w Rosji skaczą dla radochy z wyższego piętra i nic się nie dzieje 😀 haha Stan Umysłu 😀

 3. Ale by wszystkich zaskoczył jak by przebiegł na drugą stronę dachu i stamtąd by skoczył był by wtedy medialny na cały kraj

  • Za głupi na to jest. Jak by miał skoczyć to by skoczył. Samobójcy robią to bez informowania i zbędnych scen.

 4. może to był monter z kablówki i zatrzasnął mu się właz a Wy tu wypisujecie „głupie” komentarze. Dobrze,że nie skoczył chłopina i żyje.

 5. jakie „miasto” taki wieżowiec, jaki „wieżowiec” taki skoczek 🙂

  • Na tle Twojej wypowiedzi „srs”, przypomniał mi sie stary kawał z okresu kiedy to straszni terroryści rozwalili kilka samolotów o wiadome wieże.
   Podchmielony Obywatel na widok rozbijającego się o Pałac Kultury i Nauki, paralotniarza:
   ” Jaki Kraj, taki terrorysta”.

   Uwaga dla mniej rozwiniętych – Można się śmiać.

 6. heheheheh i ch….. mu w baniak…. niech był skakał baran…. a z tym płaceniem za całą akcję to się zgadzam…. A w ogóle to jakby naprawdę chcia skoczyć to by skoczył i tyle… po prostu pewnie się założył że odwali taki numer…. albo jakiegoś dopalacza wpierd….olił. I orła udawał…. zresztą w tym Świdniku to same orły i sokoły mieszkają….

  • Jakby był tym orłem albo i sokołem, toby skoczył i poszybował w przestworzach….
   Nudny koleś, lepiej pójdę do Mrau Cafe, większa adrenalina.

 7. Ten typ już 4 razy próbował skakać a zawsze go psy ściągali

 8. wykonal ladnie polecenia pieskow to sie chwala , jak jest akcja i pieski nie daja se rady bo ch … moga czesto zrobic to wtedy ? Cisza nigdzie sie o tym nie chwala i nie pisza

Z kraju