690 680 960

Skradzione narzędzia były mu potrzebne, aby coś przyciąć i wkręcić. Ktoś mu je ukradł

Najpierw ukradł z marketu narzędzia warte około 800 zł, a następnie zostały mu one skradzione. Mężczyzna wpadł, bo ojciec 22-latka zgłosił kradzież, nie wiedząc, że sprzęt był kradziony.

W jednym z marketów na terenie Hrubieszowa doszło do kradzieży elektronarzędzi o wartości około 800 złotych. Zginęła między innymi szlifierka kątowa i wkrętarka.

Hrubieszowscy policjanci ustalili sprawcę kradzieży, którym okazał się 22-latek z Hrubieszowa. Sprawa wyszła na jaw, bo na policję zgłosił się ojciec 22-latka z informacją, że zostały mu skradzione elektronarzędzia z budynku gospodarczego.

Jak się okazało, złodziej skradł te same elektronarzędzia, które 22-latek ukradł z marketu. Nieświadomy pochodzenia narzędzi właściciel posesji nie wiedział, że kilka dni temu, jego syn ukradł je ze sklepowych półek. 22-latek tłumaczył policjantom, że potrzebował tego sprzętu, ponieważ czasem trzeba coś przyciąć i wkręcić.

Młodemu mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci poszukują nadal drugiego sprawcy kradzieży. On musi się liczyć z taką samą odpowiedzialności karną.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

7 komentarzy

  1. 🤣🤣🤣🤣🤣

  2. Kradzione nie tuczy.Tatuś z synalkiem się ewidentnie nie dogadali.

  3. świetne tłumaczenie – ukradłem bo potrzebowałem. to po co pracować, jeśli wszystko czego do życia potrzeba można by kraść? tylko od kogo, jeśli nikt by nie pracował?

  4. Złodziej na złodzieju i złodziejem pogania.

  5. Złodziej złodzieja okradł.

  6. Niech się łepek „wkręci ” do jakiejś pracy i tam „przytnie” uczciwe pieniądze.

  7. Pewnie stary dał synowi kasę by kupił narzędzia w markecie, a syn „wziął” sobie narzędzia za darmo, a kasę schował do kieszeni. Teraz też może narzędzia wyniósł, by je komuś sprzedać.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli