Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rowerzystka wjechała w bok dostawczego auta. Trafiła do szpitala (zdjęcia)

On zjeżdżał z ronda, ona poruszała się drogą dla jednośladów. Wjechała w bok dostawczego auta w wyniku czego trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w środę przed godziną 13 na rondzie Berbeckiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Andersa oraz ul. Kozyznowej i Lwowskiej rowerzystka zderzyła się z samochodem dostawczym. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja

Jak wstępnie ustalono, kierujący dostawczym mercedesem mężczyzna zjeżdżał z ronda w stronę ul. Koryznowej. Natomiast rowerzystka poruszała się drogą dla jednośladów w stronę ul. Mełgiewskiej. Wjechała w bok auta po czym upadła na jezdnię.

Kobieta trafiła pod opiekę ratowników medycznych a następnie została przetransportowana do szpitala. Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia.

Rowerzystka wjechała w bok dostawczego auta. Trafiła do szpitala (zdjęcia)

Rowerzystka wjechała w bok dostawczego auta. Trafiła do szpitala (zdjęcia)

Rowerzystka wjechała w bok dostawczego auta. Trafiła do szpitala (zdjęcia)

Rowerzystka wjechała w bok dostawczego auta. Trafiła do szpitala (zdjęcia)

(fot. lublin112)

53 komentarze

 1. Burdel jest na tych drogach dla rowerów to się nie dziwie ze wypadek za wypadkiem.

 2. skoro rowerzysta w niego wjechal znaczy ze bus był pierwszy na przejezdzie, inaczej to bus by wjechal w rower, rowerzysta powinien zwolnic az bus przejedzie a nie w niego wjezdzac, to bez sensu albo do okulisty pojdzie skoro busów nie widzi przed sobą

  • Problem w tym, że tam jest ładna prosta i rowerzysci się rozpedzają..a że przecież maja na ścieżce rowerowej pierwszeństwo to zdrowy rozsadek niepotrzebny. Przepisy sa idiotyczne i takich wypadków bedzie przybywało. Przejazd rowerem przez jezdnię to głupota i tyle- ścieżką czy nie. Przez lata nie wolno było tego robić i takich wypadków nie było. Zidiociałe nastały czasy…

   • Nie mają pierwszeństwa na ścieżce rowerowej bo wjeżdżają na ulicę. Na ulicy pierwszeństwo ma samochód.

    • StowLubieMiasto

     Szkoda kierowcy ale im więcej sie wybije pedolotów tym lepiej

    • Nie wypisuj takich bzdur bo potem czytają kierowcy i sa winni w wypadkach, I co ? Powołaja się, że Franio tak powiedział ?

  • Sytuacja prosta. Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu. Doszukiwanie się w takiej sytuacji problemów w rzekomo błędnych przepisach jest dziecinadą. Takie infantylne trolowanie wskazuje na to że ktoś kto tak pisze jest zwykłym głupkiem, albo cynicznym złośliwym głupkiem.

 3. Dziś przejeżdżałem przez skrzyżowanie ulic Cukrowniczej z Krochmalną od strony stadionu. I lekko w szoku jestem ile tam czerwieni dla rowerzystów. Wzdłuż ulicy droga dla rowerów i czerwone oznaczenie przejazdu przez skrzyżowanie Ok. Ale wzdłuż przejścia dla pieszych też przejazd/droga dla rowerów??? Chyba, że źle coś zobaczyłem bo samochód prowadziłem. Muszę specjalnie wybrać się tam rowerem i zobaczyć co to za rozwiązanie. A może już ktoś to lepiej widział i opowie?

 4. Szkoda że rowerzysta nie spędzi lata i jesieni w szpitalu było by bezpieczniej

 5. „…. rowerzysta poruszający się ścieżką na przejeździe rowerowym prowadzącym przez jezdnię ma pierwszeństwo przed jadącymi nią pojazdami.
  Nie ma go jednak w momencie wjeżdżania na przejazd!!!!!!!…”

Z kraju