690 680 960

Rodzinna tragedia koło Lublina. W basenie utonęła dwuletnia dziewczynka

Pomimo starań ratowników i lekarzy, dwuletniej dziewczynki nie udało się uratować. Dziecko wpadło do basenu w ogrodzie, kiedy ojciec na chwilę spuścił je z oczu.

Nie udało się uratować życia dwuletniej dziewczynki, która w piątek po południu wpadła do stojącego na posesji basenu. To tragiczne w skutkach zdarzenie miało miejsce w Rudniku koło Lublina.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, iż dziecko przebywało pod opieką ojca. W pewnym momencie mężczyzna wraz z dwoma członkami rodziny wszedł do domu, spuszczając na pewien czas córkę z oczu.

Niebawem jeden z gości dostrzegł, że dziecko znajduje się w basenie i się nie rusza. Natychmiast ruszono mu na ratunek, o wszystkim zaalarmowano również pogotowie ratunkowe.

Ratownikom medycznym udało się przywrócić funkcje życiowe dwulatki, po czym w bardzo ciężkim stanie została ona przetransportowana do szpitala dziecięcego. Pomimo starań lekarzy, dziewczynka zmarła.

Teraz policjanci oraz prokuratura prowadzą czynności w sprawie tego zdarzenia. Wiadomo już, że rodzice dziecka byli trzeźwi.

(fot. pixabay/zdjęcie ilustracyjne)

27 komentarzy

 1. Boże….jakie to jest straszne. Współczuję. Ogromna tragedia.

 2. Nie jestem jakiś partyjniakiem, ale rząd chce wprowadzić oczka wodne w ramach oszczędności wody przed parowaniem. Boję się, że wtedy utopi się jeszcze więcej niewinnych dzieci

 3. Mózgu to Ci brak ośle. I wiedzy co to słownik.

 4. Nie daj Boże..

 5. Basen to zło

 6. wyrazy współczucia dla rodziny, nic nie zrobimy, widocznie tak miało być, w tym wypadku nie ma winnych, takie zrządzenie losu … współczuje

 7. Straszna tragedia! Taka wspaniała, kochająca rodzina. Dziewczynka była oczkiem w głowie rodziców. Sekunda nieuwagi, dekoncentracji…i taka tragedia. Rodzice są w strasznym stanie psychicznym, znajomi, sąsiedzi także. Zamiast głupio hejtować, postarajmy się wczuć, co czuje kochający ojciec i wujek po tej tragedii. Nie mówiąc już o młodej mamie. Nie sądźmy, abyśmy my nie byli kiedyś tak sądzeni.

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie