Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przy ekspresówce powstały MOP-y, w większości są jednak zamknięte. Niebawem ma się to zmienić

Tylko na lubelskim odcinku trasy S19 zbudowano sześć par Miejsc Obsługi Podróżnych. Kierowcy skarżą się, że większość z nich jest niedostępnych. Drogowcy zapowiadają ich otwarcie.

25 komentarzy

  1. MOP-y potrzebują uroczystego otwarcia przez Czarnka i Sasina a kible (każdy) będą imienia Kaczyńskiego. Tylko jeszcze nie podjęto decyzji którego.

  2. Co na to prezes? Przeoczył? Takie opóźnienia i zaniedbania. Przecież to nie jakaś tam 19-tka, zwykła ekspresówka, tylko… Znowu Tusk przeszkadza? Sypie piach w tryby, wkłada kij w szprychy (i w mrowisko). Parówkowym skrytożercom (zwłaszcza niemieckim) mówimy NIE.

  3. Dlaczego dalej na tych MOPach nie ma punktów do ładowania elektryków? Później jest wielkie zdziwienie, że Polska w ogonie z takimi miejscami.

  4. To od kiedy zaczną truć ludzi tą chemią?

  5. odbiór techniczny MOP-a to dwa, trzy dni „ciężkiej” pracy urzędasów i pokropka. Do odbioru miejsca parkingowe i kible … w ch … roboty 😀

  6. w miescie buduja stacje paliw jedna na 2 a trasa rzeszow krakow nie jest autostrada nie zarabia kasy za przejazd bo nie spelnia wymogow, teraz to samo s19 lublin rzeszow nie ma zadnej stacji dobrze ze to pozostanie na stale za darmo

  7. Co z przetargami na gastronomię?

  8. Cały problem polega na tym że chcą za duży haracz od najemców i nie ma chętnych

  9. A kiedy na MOPach przy S 17 otwarte zostaną stacje paliw?

  10. Gotowe parkingi stoją zamknięte a tiry muszą odbierać przerwy na pasach autostrady… takie rzeczy tylko w polszy…

Z kraju