690 680 960

Po pijanemu wsiadła za kierownicę opla. Daleko nie dojechała (foto)

Na szczęście nie wyrządziła nikomu krzywdy pijana 39-latka, która wsiadała za kierownicę i ruszyła w drogę. Auto dachowało i zatrzymało się w sadzie na jednej z posesji.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 14 w miejscowości Wierzbica w gminie Rudnik w powiecie krasnostawskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o dachowaniu samochodu osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak ustalili funkcjonariusze, kierująca oplem 39-latka poruszała się drogą wojewódzką nr 837 łączącą Żółkiewkę z Zamościem. W pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem. Auto zjechało z jezdni do rowu po czym dachowało zatrzymując się w sadzie na pobliskiej posesji.

Kobieta samodzielnie wydostała się z samochodu. Nie odniosła żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że mieszkanka gminy Rudnik była pijana. Urządzenie wykazało 1,5 promila alkoholu w jej organizmie.

Noc spędziła w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu zostały jej przedstawione zarzuty. Teraz kobiecie grozi do 2 lat pozbawienia wolności a także wysoka grzywna. Będzie musiała również pokryć koszty naprawy wyrządzonych przez siebie szkód.

(fot. nadesłane)

6 komentarzy

 1. Ruski troll (ale wolontariusz)

  Po pijanemu wsiadła za kierownicę opla – jest wina jest kara. Opatrzność czuwa.

 2. raj dla patusów

 3. To teraz Grażynka przesiądzie się na MPK lub hulajnogę.

  • Wieś nie posiada takiego taboru zastępczego . Za to państwo dotuje w postaci 500+ by było czym spłacić grzywnę po ówczesnej balandze , również z tychże środków .

 4. W głowie zaszumiało w kro… czu za swędziało a ze nie chciał swój pojechała szukać dalej wrażeń

  • ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chichot Losu

   „Pojechała szukać dalej wrażeń” – po polsku: emancypować się. 😆

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie