Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany przyjechał samochodem do komisariatu stawić się na dozór

42-latek z gminy Baranów przyjechał nietrzeźwy do Komisariatu Policji w Puławach. Mężczyzna mając 2 promile alkoholu w organizmie stawił się na dozór. Wkrótce będzie musiał stawić się w sądzie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5 i wysoka kara finansowa.

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek w Kurowie. Do tamtejszego komisariatu przyjechał 42-letni mieszkaniec gminy Baranów. Policjanci pełniący służbę w komisariacie, przez okno budynku zauważyli wjeżdżający na parking samochód, którym kierował mężczyzna.

– Po chwili samochód zatrzymał się i zza kierownicy wysiadł mężczyzna, który chwiejnym krokiem zaczął zmierzać w stronę budynku komisariatu. Policjanci mając pewne podejrzenia natychmiast wyszli do kierowcy. Okazał się nim 42-latek z gminy Baranów, który bełkotliwym głosem oznajmił policjantom, że przyjechał na dozór. Policjanci zbadali 42-latka na trzeźwość i wtedy wyszło na jaw, że mężczyzna ma 2 promile alkoholu w organizmie – informuje komisarz Ewa Rejn – Kozak z puławskiej Policji.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i zakazali dalszego kierowania samochodem. Za swój czyn, mieszkaniec gminy Baranów będzie odpowiadał przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5, zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi na co najmniej 3 lata oraz wysoka kara finansowa.

15 komentarzy

  1. No to teraz sobie posiedzi święta i zimą w więzieniu na koszt podatników

  2. Dziadunio z Willolowa

    Tym samochodem co na zdjęciu przyjechał? LoL!

  3. Pewnie jak zwykle wyborca PO

  4. Skoro wysiadł to nie mogli mu już zatrzymać prawa jazdy. Mogli co najwyżej poinformować go że nie może wrócić do domu samochodem. Gdyby jednak wsiadł za kierownicę to wtedy mieli mu prawo zabrać prawko i skierować sprawę do sądu.

  5. Plus za obowiązkowość i dotrzymywanie terminów, minus za brak mózgu…

  6. Całe szczęście, że nie rowerem, bo trafiłby do aresztu.

  7. I już powinien zaliczać 200 dni odsiadki. Reszta kar później.

  8. 42 lata ? Znaczy przeżarty mózg gorzałą całkiem

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport