Dzisiaj wieczorem doszło do pożaru w jednym z domów pod Lublinem. Działania strażaków potrwają do północy.
Przemytnicy prześcigają się w pomysłach ale także w ilościach przemycanych towarów. Jednak gdy wpadną, tracą miliony.
Już niebawem kierowcy będą mogli spodziewać się fotoradaru w kolejnych dwóch miejscach w Lublinie. W obu doszło do poważnych wypadków.
Lubelscy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego w miejscowości Łubki gm. Wojciechów do którego doszło około godziny 18.34 w dniu 17 marca 2014 roku.
W czwartek w godzinach popołudniowych doszło do śmiertelnego wypadku drogowego w miejscowości Sitno. 30-letni kierowca samochodu osobowego na łuku drogi zjechał z jezdni, uderzając najpierw w ogrodzenie przydrożnego krzyża a potem w drzewo.
W piątek około godziny 10:30 w budynku piekarni przy ul. Kalinowszczyzna wybuchł pożar. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
W piątek około godziny 11 na ul. Lotniczej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Nie ma przejazdu w kierunku ul. Kunickiego i w stronę Drogi Męczenników Majdanka.
W piątek około godziny 8 na ul. Droga Męczenników Majdanka doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Jedna osoba została ranna.
Nad ranem w miejscowości Spławy, pomiędzy Kraśnikiem a Annopolem doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Zablokowana jest droga krajowa nr 74.
Zakończyła się akcja mająca na celu zwracanie uwagi na akty wandalizmu w Lublinie. Przyjęto kilkaset zgłoszeń.
Fundacja Jedyna Taka ogłasza rozpoczęcie rekrutacji kandydatek do Wyborów Miss Polski na wózku 2014. Jesteś dziewczyną, masz co najmniej 16 lat i poruszasz się za pomocą wózka inwalidzkiego zgłoś się już dziś do wyjątkowego konkursu piękności i zostań Miss Polski na wózku 2014!
W czwartek około godziny 17:30 w Sporniaku doszło do dachowania opla. Kierujący pojazdem mężczyzna trafił do szpitala.
Dzisiaj nad ranem doszło do podpalenia jednego z domów w Sielcu. Zatrzymano już sprawcę.
Najlepsi z tych którzy chcieli pracować w Policji, dzisiaj oficjalnie zostali przyjęci do służby. Złożyli uroczyste ślubowanie.
W Krasnymstawie zmieniają się przepisy dotyczące parkowania. Od piątku auto będzie można pozostawić tylko na godzinę.