Sporniak: Opel wypadł z drogi i dachował. Kierowca odmówił badania alkomatem

W czwartek około godziny 17:30 w Sporniaku doszło do dachowania opla. Kierujący pojazdem mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu w Sporniaku pod Lublinem. Kierujący oplem tigra na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i przeleciał nad przydrożnym rowem. Następnie jego auto odbiło się od wjazdu na posesję, kilka razy obróciło w powietrzu, ścięło jedno z drzew na wysokości około 2 metrów i zatrzymało na boku w przydrożnym sadzie. Wszystko to działo się na przestrzeni około 50m. Tyle odległości dzieliło rozbity pojazd od pierwszych śladów utraty panowania nad pojazdem przez kierującego.

Młody mężczyzna o własnych siłach wydostał się z auta. Na miejsce została wezwana straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Kierowca został przewieziony do szpitala z podejrzeniem urazów kręgosłupa.

Według świadków, przed zdarzeniem, kierujący oplem ścigał się z innym pojazdem. Na łuku drogi jego auto wypadło z jezdni i dachowało. Jak powiedział nam mężczyzna, który chwilę po zdarzeniu znalazł się przy rozbitym aucie, od kierującego było czuć woń alkoholu.

Na miejscu pracują policjanci z lubelskiej drogówki oraz policyjny technik.

Od kierującego została pobrana krew do badania na zawartość alkoholu.

Są utrudnienia w ruchu, nieprzejezdny jest jeden pas w kierunku Motycza.

2014-04-03 18:06:22
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

20 komentarzy

 1. do młodego:trzeba mieć niezły tupet,aby kogoś bezpodstawnie oskarżać,żerujecie na ludziach jak stonki na kartoflisku,ale co się dziwić…jak to na wsi…pługi,cepy itp.

 2. no właśnie to same pajace cepy debile i idoci!!!!!!!!!!ale byście bynajmniej k**** nikogo nie oczerniali cepy!!!!!!!!!!!!!!!!!i nie obrażali pajace!!!!!!!!!!!!!!!

 3. Do „anna” wytłumacz mi proszę kogo ja oskarżam? Fakty mówią za siebie. Tupet trzeba mieć, aby stwierdzać, że ktoś nie jest zbyt mądry samemu wcześniej ścigając się z pijanym kierowcą i do tego udawać pokrzywdzonego. Śmieszne, gdyż nie jestem ze wsi, a to pani z niej pochodzi i w niej mieszka. Obraziła pani swoich sąsiadów pokazując, że to pani należy do pługów i cepów ze wsi. I to stwierdzenie „jak stonki na kartoflisku”… polecam przeczytać słownik, w celu znalezienia bardziej wyszukanych stwierdzeń. Gratuluję tak niskiego IQ (mam nadzieję, że wie pani co to znaczy).

 4. na szczęście nikomu nic się nie stało,to jest najważniejsze,po co takie gadanie,co by było gdyby…to tylko zwykłe szczekanie ludzi szukających sensacji.Dla mnie temat jest zamknięty,ale jak komuś się nudzi,proszę bardzo i jeszcze jedno:jeśli nie wiesz jak naprawdę było(do młodego) to nie udzielaj komentarzy filozofie od siedmiu boleści…

 5. Typowe dla Polaków.. pewnie znajomi .. wyscigi.. ktos tam cos tam… wszyscy jestesmy uzytkownikami dróg.. dlaczego jeszcze nie mamy odwagi mówic otwarcie o pijakach lokalnych którzy potem robią popisy na drogach,, jeszcze jest w na myslenie .. ‚ TO MNIE NIE DTYCZY WIEC NIE BEDE SIE WYCHYLAŁ”

 6. zajebisty filmik tylko szkoda auta ale c*** tam

 7. na naszczeście dobrze że wy umiecie jezdzić ciekawe jak wy byście się czuli jakby to wy byli na jego miejscu

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na cenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika