Spławy: Zablokowana droga krajowa nr 74 po zderzeniu dwóch ciężarówek AKTUALIZACJA

Nad ranem w miejscowości Spławy, pomiędzy Kraśnikiem a Annopolem doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Zablokowana jest droga krajowa nr 74.

Z informacji jakie uzyskaliśmy, rano w miejscowości Spławy doszło do najechania na siebie dwóch ciężarówek. Na miejscu interweniowała straż pożarna i pogotowie ratunkowe. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została ranna.

Policja kieruje ruch na objazdy.


(fot. KWP Lublin)

AKTUALIZACJA
-Dziś około godziny 7.30 w miejscowości Spławy koło Kraśnika doszło do zdarzenia drogowego. Doszło do niego na drodze krajowej nr 74. Uczestniczyły w nim 3 pojazdy, dwa ciężarowe marki DAF i golf. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki zbyt późno zareagował na zwalniające przed przejściem dla pieszych pojazdy jadące przed nim i uderzył w tył poprzedzającego go samochodu ciężarowego, ten mocno pchnięty uderzył z kolei w tył osobówki. W wyniku zdarzenia ranna została 23 letnia kobieta, pasażerka samochodu ciężarowego, którego kabina została mocno zniszczona. Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia – informuje mł. asp. Janusz Majewski z kraśnickiej policji.

2014-04-04 08:23:23
(fot. Czytelniczka Kinga)

2 komentarze

  1. Droga Redakcjo! Nie do końca to był tak jak Państwo to zdarzenie opisujecie. Pani jadąca VW Golf chciała skręcić w prawo (w uliczkę którą zresztą widać na zdjęciach) przepuszczając pojazd jadący z naprzeciwka, jadący za nią DAF zwolnił praktycznie do „0”, a kierowca drugiego DAF-a niestety się zgapił i uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu. Piszę tak, bo dojechałem na miejsce ok 10 min. po wypadku.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)