Sobota, 13 lipca 202413/07/2024
690 680 960
690 680 960

Spławy: Zablokowana droga krajowa nr 74 po zderzeniu dwóch ciężarówek AKTUALIZACJA

Nad ranem w miejscowości Spławy, pomiędzy Kraśnikiem a Annopolem doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Zablokowana jest droga krajowa nr 74.

Z informacji jakie uzyskaliśmy, rano w miejscowości Spławy doszło do najechania na siebie dwóch ciężarówek. Na miejscu interweniowała straż pożarna i pogotowie ratunkowe. W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została ranna.

Policja kieruje ruch na objazdy.

Spławy: Zablokowana droga krajowa nr 74 po zderzeniu dwóch ciężarówek AKTUALIZACJA
(fot. KWP Lublin)

AKTUALIZACJA
-Dziś około godziny 7.30 w miejscowości Spławy koło Kraśnika doszło do zdarzenia drogowego. Doszło do niego na drodze krajowej nr 74. Uczestniczyły w nim 3 pojazdy, dwa ciężarowe marki DAF i golf. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki zbyt późno zareagował na zwalniające przed przejściem dla pieszych pojazdy jadące przed nim i uderzył w tył poprzedzającego go samochodu ciężarowego, ten mocno pchnięty uderzył z kolei w tył osobówki. W wyniku zdarzenia ranna została 23 letnia kobieta, pasażerka samochodu ciężarowego, którego kabina została mocno zniszczona. Policjanci ustalają szczegóły zdarzenia – informuje mł. asp. Janusz Majewski z kraśnickiej policji.

Spławy: Zablokowana droga krajowa nr 74 po zderzeniu dwóch ciężarówek AKTUALIZACJA

2014-04-04 08:23:23
(fot. Czytelniczka Kinga)

2 komentarze

  1. Droga Redakcjo! Nie do końca to był tak jak Państwo to zdarzenie opisujecie. Pani jadąca VW Golf chciała skręcić w prawo (w uliczkę którą zresztą widać na zdjęciach) przepuszczając pojazd jadący z naprzeciwka, jadący za nią DAF zwolnił praktycznie do „0”, a kierowca drugiego DAF-a niestety się zgapił i uderzył w tył poprzedzającego go pojazdu. Piszę tak, bo dojechałem na miejsce ok 10 min. po wypadku.

Z kraju

Sport