Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Weź udział w Miss Polski na wózku 2014. Rekrutacja trwa do 30 kwietnia

Fundacja Jedyna Taka ogłasza rozpoczęcie rekrutacji kandydatek do Wyborów Miss Polski na wózku 2014. Jesteś dziewczyną, masz co najmniej 16 lat i poruszasz się za pomocą wózka inwalidzkiego zgłoś się już dziś do wyjątkowego konkursu piękności i zostań Miss Polski na wózku 2014!

Weź udział w Miss Polski na wózku 2014. Rekrutacja trwa do 30 kwietnia

Wybory Miss Polski na wózku 2014 mają na celu zmianę wizerunkową osób z niepełnosprawnością, a w szczególności kobiet i są kolejną edycją konkursu, który odbył się w ubiegłym roku.
Pokażmy wspólnie, że pewne stereotypy dotyczące kobiet na wózkach są nieaktualne. Tak samo jak kobiety sprawne potrafimy być piękne, dbać o siebie oraz realizować się w życiu zawodowym.

Zgłaszając się do konkursu będziesz miała okazję poznać wielu fajnych ludzi. Przechodząc do Finałowej Dziesiątki otrzymasz „bilet” na wyjątkowe Warsztaty Finalistek, a tam Twoją metamorfozą zajmą się profesjonaliści z takich dziedzin jak: fotografia, wizaż, choreografia, stylizacja, fryzjerstwo, coaching. Mówiąc słowami poprzednich finalistek – przeżyjesz przygodę życia!

Konkurs ma charakter dwuetapowy:
I etap – spośród nadesłanych zgłoszeń społeczeństwo wybierze Finałową Dziesiątkę. Głosowanie odbędzie się na stronie www.jedyna-taka.pl i będzie realizowane za pomocą SMSów, kobiety z największą ilością głosów zostaną zaproszone na Warsztaty Finalistek.
II etap – Jury spośród Finałowej Dziesiątki, podczas uroczystej Gali Finałowej wybierze Miss Polski na wózku 2014, I i II Wicemiss Polski na wózku.
Dodatkowo przyznane zostaną tytuły:
Miss Popularności – finalistka z największą ilością głosów SMS
Miss Foto – wybrana przez fotografów posiadających akredytację podczas Gali Finałowej
Miss Publiczności – wybrana w trakcie Gali Finałowej przez Publiczność poprzez oddanie głosów na kuponach do głosowania

2014-04-03 21:09:43
(fot. FJT)

Komentarze wyłączone

Z kraju