Osiedle naj m® w Lublinie przy Lubelskich Olimpijczyków 1-3 – mieszkania dopasowane do Twoich potrzeb
12:48 23-06-2026 | Autor: redakcja
Wybierz standard mieszkania – najbardziej dopasowany do Ciebie
Na tym osiedlu możesz wybrać opcję dopasowaną do swojego stylu życia i budżetu. Do wyboru masz trzy warianty.
Mieszkanie do własnej aranżacji. To opcja dla osób, które chcą urządzić przestrzeń po swojemu. W mieszkaniu znajdziesz: wykończone podłogi i ściany, drzwi i instalacje, wyposażoną łazienkę. Dodajesz tylko meble i tworzysz przestrzeń w swoim stylu.
Mieszkanie ze stałą zabudową. To wygodne rozwiązanie – masz gotową bazę, ale nadal możesz dopasować wnętrze. W standardzie są: zabudowa kuchenna z AGD (lodówka, płyta, piekarnik, zmywarka), szafy i podstawowe elementy wyposażenia, wykończona łazienka. Wystarczy uzupełnić mieszkanie o wybrane meble.
Mieszkania w pełni umeblowane. Meble, sprzęt, wszystko na miejscu. Wchodzisz i mieszkasz.
Lokalizacja – blisko centrum i natury
Osiedle znajduje się w dzielnicy Za Cukrownią – w miejscu, które łączy dobrą komunikację z dostępem do terenów zielonych. Najważniejsze atuty lokalizacji:
- ok. 800 m do dworca PKP i dworca metropolitalnego,
- ok. 30 minut spacerem do Starego Miasta,
- blisko przystanków komunikacji miejskiej (ok. 300 m),
- w pobliżu Park Ludowy i stadion Motor Lublin Arena.
To dobre miejsce, jeśli pracujesz w Lublinie, okolicy bądź zdalnie lub gdy najwięcej czasu spędzasz w domu – bo to spokojne miejsce z dużym dziedzińcem.
Osiedle zaprojektowane do życia
To nie tylko mieszkania – to przemyślana przestrzeń do codziennego życia. Na miejscu znajdziesz:
- wewnętrzne patio i tereny zielone,
- plac zabaw,
- parking naziemny i podziemny,
- rowerownie i wózkownie,
- lokale usługowe,
- udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami.
Wszystko zaprojektowane tak, żeby ułatwiać codzienność.
Dopłaty do czynszu – realne wsparcie co miesiąc
Mieszkania na osiedlu naj m w Lublinie objęte są dopłatami do czynszu z Banku Gospodarstwa Krajowego. To realne wsparcie — od ok. 240 do 945 zł miesięcznie. Wsparcie na lata. Możesz z niego skorzystać, jeśli mieścisz się w określonych limitach dochodowych i nie masz własnego mieszkania ani domu. Dzięki temu wsparcie trafia do osób, które potrzebują go najbardziej, ale jednocześnie są aktywne zawodowo.
Dlaczego warto?
Najem instytucjonalny na osiedlu naj m to coś więcej niż mieszkanie. To także:
- stabilna, długoterminowa umowa,
- jasne zasady najmu,
- możliwość zameldowania,
- poszanowanie prywatności,
- przyjazne podejście do zwierząt.
Osiedle przy ul. Lubelskich Olimpijczyków 1-3 w Lublinie to oferta, która daje wybór. Możesz zdecydować:
- jak ma wyglądać Twoje mieszkanie,
- ile chcesz wydać,
- jak bardzo chcesz się angażować w urządzanie przestrzeni.
Do tego dochodzą dopłaty do czynszu i stabilne zasady najmu.
Efekt? Mieszkanie, które dopasowuje się do Ciebie – nie odwrotnie.
Wejdź na stronę i zapoznaj się z dostępną ofertą: Znajdź M w mieście Lublin | naj m®