Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Opel wbił się w rozrzutnik obornika. Utrudnienia na trasie Lublin – Kock

Spore utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy podróżujący trasą pomiędzy Firlejem a Kockiem. To w związku z wypadkiem, jaki miał miejsce późnym popołudniem.

18 komentarzy

 1. człowiek-kiełbasa

  Śmierdząca sprawa.

 2. Rozrzutnik oświetlony ,ale „kierowca ” w oplu rozkojarzony….szybciej trza było grzać „kierowco ” opla ,to moze byś przefrunął nad tym rozrzutnikiem

 3. Gówniana sprawa

 4. Uuu…to jakaś śmierdząca sprawa jak widać.

 5. CFGVYHBUNJIKM,L;.

  Do wszystkich upierdliwych rzepów którzy czepiaja się i recytują formułkę o oświetleniu: ROZRZUTNIK BYŁ OŚWIETLONY CZERWONYMI ŚWIATŁAMI Z TYŁU !!!!! Jakby jechał wolniej to by go zauważył. Dotarło?

  • Na kogo tak krzyczysz? Przecież tu nikt, powtarzam – NIKT, nic nie pisze o światłach. Dotarło?

  • Chyba się dzieciaku pospieszyłeś coś… Nikt się nie czepiał o światła bo wszyscy oprócz ciebie przeczytali artykuł i doczytali się, że rozrzutnik był oświetlony… Dotarło?!

 6. tak tak , rozrzutnik był oświetlony tylko światła rozrzutnika z tyłu nie widoczne

 7. widzę,że mechanik będzie miał „kupę” roboty z tym oplem ;/

 8. Dokładnie Panowie, rozrzutnik był oświetlony, stał przy osi jezdni i sygnalizował zamiar skrętu w lewo a że z przeciwka jechał sznur samochodów, musiał ich przepuścić. Opel włączył się do ruchu na końcu obwodnicy Kocka, wyprzedziłem go tuż za nią a kilometr dalej ominąłem prawą stroną (była możliwość skorzystania z pasa awaryjnego co też uczyniłem) tenże ciągnik. Opel widocznie postąpił inaczej choć poruszał się za mną ok 100 do 200 metrów więc czas na reakcję miał…

 9. Znowu? Jakoś niedawno w tamtej okolicy był podobny wypadek.