Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Opel wbił się w rozrzutnik obornika. Utrudnienia na trasie Lublin – Kock

Spore utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy podróżujący trasą pomiędzy Firlejem a Kockiem. To w związku z wypadkiem, jaki miał miejsce późnym popołudniem.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 16:30 w miejscowości Zagrody Łukówieckie w powiecie lubartowskim. Na drodze krajowej nr 19 Lubartów – Kock zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i ciągnik rolniczy z rozrzutnikiem obornika. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Firleja i Lubartowa, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca opla jechał w kierunku Lublina. W pewnym momencie najechał na tył rozrzutnika obornika doczepionego do ciągnika rolniczego. Wiadomo już, że rozrzutnik był oświetlony.

W wyniku wypadku, do szpitala zostały przetransportowane dwie osoby podróżujące oplem. Kierowcy ciągnika nic się nie stało. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Występują utrudnienia w ruchu. Na czas akcji ratunkowej przejazd był zablokowany w obu kierunkach. Obecnie pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

(fot. lublin112)
2017-11-09 17:21:24

18 komentarzy

  1. ludziska ogarnijta sie moze swiatla byly ale jak chlop wczesniej gnoj rozzucal to pewnie swiatla byly uwalone konkretnie w gnoju i malo widoczne.wiem cos o tym bo sam ostatnio zem wozil i po wyrzutce one sie zawsze utyrlaja ze salbo jest je widac takze mowie nie kierowcy wina tylko rozrzutnika

    • tylko że tam jest ograniczenie prędkości to ciekawe ile jechał tym oplem że nie zdążył wyhamować
      jak pan twierdzi mało widoczne oświetlenie

  2. A mi pre-naście lat wstecz w biały dzień , fordem wjechał pod żuka do samego mostu, do dziś się zastanawiam jak on to zrobił z przeciwka nic nie jechało nie ominął mnie tylko wpakował się do samej przedniej swojej szyby.
    To był miszcz kierownicy, grzał ładnie bo mnie jeszcze parę ładnych metrów popchał.