Naprawiał ciężarówkę, stracił życie. To kolejny tego typu przypadek w ostatnim czasie

Po raz kolejny w tym roku doszło do tragicznego w skutkach wypadku w trakcie naprawy pojazdu. Mężczyzna został przygnieciony ciężkim elementem ciężarówki, zmarł w szpitalu.

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który został ciężko ranny podczas prac związanych z naprawą samochodu ciężarowego. Jak wstępnie ustalili policjanci, zdarzenie miało miejsce na terenie jednego z warsztatów w Łukowie. W trakcie naprawy auta, mężczyzna został przygnieciony przez jeden z elementów pojazdu. W ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala.

Pomimo starań lekarzy, nie udało się uratować jego życia. Mężczyzna zmarł pod koniec ub. tygodnia. Ofiarą wypadku jest 33-letni mieszkaniec Łukowa. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

To już kolejny w ostatnim czasie tragiczny w skutkach wypadek tego typu. W ostatnich dniach stycznia w szpitalu w Białej Podlaskiej zmarł mechanik, który w miejscowości Litewniki Stare w gminie Sarnaki, tuż przy granicy województw lubelskiego i mazowieckiego, naprawiał autobus. Pojazd w trakcie jazdy uległ awarii i został unieruchomiony.

Jak wstępnie ustalono, kiedy mechanik znajdował się pod autobusem, ten w pewnym momencie osunął się z podnośnika i przygniótł mężczyznę. Po przeprowadzonej resuscytacji krążeniowo – oddechowej 58-latek został przetransportowany do szpitala. Tam zmarł w wyniku doznanych obrażeń.

(fot. lublin112- zdjęcie ilustracyjne)

Zobacz również

2 komentarze

 1. Zero instynktu samozachowawczego. Jaką trzeba być amebą, żeby pchać pusty, durny łeb pod coś co może zmiażdżyć.
  Takich słów osobiście nie używam, albo rzadko – dlatego bardziej zapożyczam takie sformułowania pierwsze z brzegu artykułu o wypadku komunikacyjnego. Bo co to za różnica czy wjechać na przejazd kolejowy bez upewnienia się, czy nie nadjeżdża pociąg, czy wejść (właściwie WLEŹĆ) pod ciężarówkę, która nie jest podparta w pewny sposób. W jednym i drugim przypadku to taka sama lekkomyślność lub bezmyślność.

  • Franiu, nie histeryzuj bo lepsze przypadki widziałem. Swego czasu w Olchowcu k. Żółkiewki do mieniącego się być najlepszym mechanikiem samochodowym w okolicy zajechał klient z cieknącym zbiornikiem paliwa. Fachura chciał nieszczelność zaspawać. Fachowcowi prawie nic bo okulary + rękawice, do tego będący w pobliżu brat go ugasił. Po kliencie zostały tylko buty, pasek od spodni , otok od kaszkieta no i żona z dziećmi bo zmarł w helikopterze. Fachura wyślizgał się zeznając, że tylko użyczył znajomemu spawarki.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7255zł -0.15%
  • GBP 5.092zł -0.63%
  • EUR 4.5354zł 0.1%
  • CHF 4.2102zł 0.12%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL