Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Motocykliści zrobili niespodziankę podopiecznym Domu Dziecka w Lublinie (zdjęcia)

Był grill, przekąski, napoje, słodycze, długa kolejka do przejażdżek na motocyklu oraz szanty Grzegorza Janczaka. Motocykliści kontynuują akcję dla najmłodszych w ramach Dnia Dziecka.

W czwartkowy wieczór motocykliści zrzeszeni w lubelskim Stowarzyszeniu Moto Inicjatywa zorganizowali niespodziankę dla wychowanków Domu Dziecka przy ul. Pogodnej w Lublinie. W ramach kontynuacji Motocyklowego Dnia Dziecka, który został rozpoczęty wizytami u dzieci w szpitalach przy ul. Chodźki oraz al. Kraśnickiej, tym razem odwiedzili „Pogodny Dom”.

Do udziału w zabawie zostali również zaproszeni wychowankowie Domu Dziecka znajdującego się przy ul. Sierocej oraz Lubelskiego Pogotowia Opiekuńczego. Był m.in. grill, napoje, słodycze, przekąski, niespodzianki, przejażdżki na motocyklach a Grzegorz Janczak Szanty zagrał i zaśpiewał. Oczywiście charytatywnie. Dodatkowo dzieci dostały karty dzięki którym, będą mogły bezpłatnie korzystać z basenu lubelskiego MOSiR-u.

Motocykliści nie zamierzają na tym poprzestać. W ramach swoich spotkań, jakie odbywają się co czwartek na terenie Lubelskiego Parku Naukowo – Technologicznego, szykują już kolejną niespodziankę dla najmłodszych. Dzięki zbiórkom funduszy, jakie prowadzone są wśród motocyklistów, oraz przy wsparciu życzliwych sponsorów, przygotowali paczki, które zawiozą do dzieci w szpitalu przy ul. Abramowickiej.

(fot. lublin112)

4 komentarze

  1. Jesteście super!

  2. MEGA! Brawo, gratulacje i dziękuję. Super inicjatywa. Żeby takich więcej w polskim społeczeństwie.

  3. Brawo za to co robicie od dawna w Lublinie – Moto Inicjatywa !

  4. Motocykliści często robią niespodzianki innym uczestnikom ruchu wyskakując zza zakrętu na skrzyżowanie z prędkością 200 km/h w obszarze zabudowanym stanowiąc poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa