Czwartek, 25 czerwca 202625/06/2026
690 680 960
690 680 960

Lublin: Nie zdołała wyhamować. Po chwili Toyota leżała na boku

Spore utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy w Śródmieściu Lublina. Na wysokości Szpitala Wojskowego leży na boku auto. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 25 czerwca, na Al. Racławickich w Lublinie. Około godziny 15, na wysokości Szpitala Wojskowego miało miejsce zderzenie pojazdów. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynikach, iż kierująca Toyotą kobieta poruszała się w kierunku al. Kraśnickiej. Zbyt późno dostrzegła zatrzymujące się przed skrzyżowaniem samochody, w wyniku czego najechała na tył znajdującego się przed nią auta. W efekcie Toyota przewróciła się na bok.

Wiadomo już, że nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Obecnie funkcjonariusze drogówki prowadzą czynności wyjaśniające. Występują spore utrudnienia w ruchu.

Lublin: Nie zdołała wyhamować. Po chwili Toyota leżała na boku

fot. lublin112.pl

Lublin: Nie zdołała wyhamować. Po chwili Toyota leżała na boku

fot. lublin112.pl

Lublin: Nie zdołała wyhamować. Po chwili Toyota leżała na boku

fot. lublin112.pl

Lublin: Nie zdołała wyhamować. Po chwili Toyota leżała na boku

fot. lublin112.pl

2 komentarze

  1. Gdzie ona tym bzykiem nabrała prędkości na racławickiej żeby na bok fiknąć. Dobra akrobatka

  2. Jak się można rozpędzać tojotą- autem dla centusi?

Dodaj komentarz

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia