Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejne dziś zderzenie aut przed przejściem dla pieszych. Tym razem nikt nie ucierpiał (zdjęcia)

Kierujący kią zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, jednak kobieta jadąca fordem zbyt późno zareagowała. Wjechała w tył auta.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 12 na ul. Szeligowskiego. W rejonie skrzyżowania z al. Smorawińskiego zderzyły się dwa samochody osobowe: kia i ford. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku, w stronę ul. Choiny. Kierująca fordem kobieta wjechała w kię, której kierowca zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.

Ratownicy medyczni udzielili pomocy jednej osobie. Kobieta nie wymagała jednak dalszej hospitalizacji. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję.

(fot. lublin112.pl, nadesłane – Zosia)

19 komentarzy

 1. Każdy dzban wjeżdżający w tył auta poprzedzającego przed oznakowanym przejściem dla pieszych 200% składki ubezpieczeniowej w górę. Może w ten sposób zaczną zachowywać bezpieczny odstęp i szczególną ostrożność.

  • Każdy dzban depczący po hamulcach przed przejściem mimo że ma pierwszeństwo przed pieszym jeśli pieszy nie jest na pasach , powinien dożywotnio jeździć tylko taczką po polnej drodze.

   • „Logik” za przeproszeniem ch** cię powinno obchodzić z jakiego powodu ktoś hamuje.
    I nie ma znaczenia czy to jest przed PDP czy w jakimkolwiek innym miejscu.
    Masz jechać tak, aby nikomu w tyłek nie wjechać.
    Jeśli nie potrafisz i tego nie rozumiesz to nawet taczki nie ruszaj.

 2. Kiedy wreszcie zacznie się proces likwidowania przejść dla pieszych? Jak nie stać cię na samochód to nie wychodź z domu! Przez pieszych i rowerzystów tylko same problemy!!!!

 3. I wszystko w tym temacie

  Następna z nosem w telefonie

Dodaj komentarz

Z kraju