690 680 960

Jechali na służbę, wypatrzyli na ulicy poszukiwanego mężczyznę

Dzielnicowi z VII Komisariatu Policji w Lublinie jadąc na służbę, zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 39-latek ma do odbycia zastępczą karę pozbawienia wolności. Zatrzymany od razu z komisariatu trafił do zakładu karnego.

W środę rano dwaj dzielnicowi z VII Komisariatu Policji w Lublinie jechali razem na służbę. Przejeżdżając przez ulicę Filaretów, zwrócili uwagę na jednego z pieszych.

Jak się okazało, mężczyzna był bardzo podobny do poszukiwanego przez mundurowych 39-latka. Dlatego policjanci od razu postanowili się zatrzymać i zweryfikować swoje spostrzeżenia.

Jak się okazało, funkcjonariusze mieli nosa. Podczas legitymowania wyszło na jaw, że mają do czynienia z poszukiwanym. Mieszkaniec Lublina został zatrzymany i trafił na komisariat. Stamtąd 39-latek został przewieziony przez patrol do zakładu karnego, gdzie będzie miał do odbycia zaległą karę pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Gdyby jechał byle jakim samochodem, a tym bardziej z przyciemnionymi szybami, to poszukiwany cieszyłby się wolnością nadal.

 2. Widziałem Ptaka Cień

  niezłomni hieroje w mundurkach przyczyniły się do zubożenia pracujących polaków! teraz, alimenciarz pożyje za podatki, ciężko pracujących. ping-pong, wideo i siłka. all inclusive!

  • Na alimenciarzu czapka gore? Zakładaj maseczkę to może ci się upiecze.

   • Widziałem Ptaka Cień

    kto o zdrowych zmysłach robi bachora swojej, lub babie swojego sąsiada? jureczku, pab Ptaka Cień, wybiera wolność i podróże, a nie obesr#ne pieluchy. jak ci w gębie?

 3. Chyba cię popie*doliło

 4. Dziennikarskie Zakole

  Zastępczą? Znaczy, że za kogo będzie siedział – Sasina, Tuska czy zwykłego luja alimenciarza/złodziejaszka/damskiego boksera?

 5. to nie był przypadek to jest pod publikę że policja nie śpi

 6. psi nos nie zawiódł

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli