690 680 960

Jechali na służbę, wypatrzyli na ulicy poszukiwanego mężczyznę

Dzielnicowi z VII Komisariatu Policji w Lublinie jadąc na służbę, zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 39-latek ma do odbycia zastępczą karę pozbawienia wolności. Zatrzymany od razu z komisariatu trafił do zakładu karnego.

W środę rano dwaj dzielnicowi z VII Komisariatu Policji w Lublinie jechali razem na służbę. Przejeżdżając przez ulicę Filaretów, zwrócili uwagę na jednego z pieszych.

Jak się okazało, mężczyzna był bardzo podobny do poszukiwanego przez mundurowych 39-latka. Dlatego policjanci od razu postanowili się zatrzymać i zweryfikować swoje spostrzeżenia.

Jak się okazało, funkcjonariusze mieli nosa. Podczas legitymowania wyszło na jaw, że mają do czynienia z poszukiwanym. Mieszkaniec Lublina został zatrzymany i trafił na komisariat. Stamtąd 39-latek został przewieziony przez patrol do zakładu karnego, gdzie będzie miał do odbycia zaległą karę pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. Gdyby jechał byle jakim samochodem, a tym bardziej z przyciemnionymi szybami, to poszukiwany cieszyłby się wolnością nadal.

 2. Widziałem Ptaka Cień

  niezłomni hieroje w mundurkach przyczyniły się do zubożenia pracujących polaków! teraz, alimenciarz pożyje za podatki, ciężko pracujących. ping-pong, wideo i siłka. all inclusive!

  • Na alimenciarzu czapka gore? Zakładaj maseczkę to może ci się upiecze.

   • Widziałem Ptaka Cień

    kto o zdrowych zmysłach robi bachora swojej, lub babie swojego sąsiada? jureczku, pab Ptaka Cień, wybiera wolność i podróże, a nie obesr#ne pieluchy. jak ci w gębie?

 3. Chyba cię popie*doliło

 4. Dziennikarskie Zakole

  Zastępczą? Znaczy, że za kogo będzie siedział – Sasina, Tuska czy zwykłego luja alimenciarza/złodziejaszka/damskiego boksera?

 5. to nie był przypadek to jest pod publikę że policja nie śpi

 6. psi nos nie zawiódł

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas