690 680 960

Duża awaria sieci komórkowej w regionie. Nie można się nigdzie dodzwonić

Od kilku godzin nasi czytelnicy alarmują o problemach związanych z korzystaniem z telefonów komórkowych. Okazuje się, że wystąpiła duża awaria sieci.

W czwartek wieczorem nastąpiła awaria sieci telefonii komórkowej w naszym regionie. Problem najbardziej odczuli mieszkańcy powiatów włodawskiego, bialskiego oraz parczewskiego. W większości przypadków z telefonów nie da się wykonać żadnych połączeń.

Nie pomagają także zmiany ustawień w urządzeniach. Nieprawidłowe działanie usług, lub też zupełnych ich brak dotyczy sieci 2G, 3G i 4G. Jak nas poinformowano, służby techniczne operatorów pracują nad rozwiązaniem problemu oraz dążą do przywrócenia usług.

Awaria jest dużym problemem dla osób, które potrzebują wezwać służby ratunkowe. W przypadku konieczności kontaktu z numerami alarmowymi poszczególnych służb, w niektórych przypadkach istnieje taka możliwość po uruchomieniu roamingu.

2017-06-14 15:18:37
(fot. zdjęcie ilustracyjne – lublin112)

26 komentarzy

 1. Plus hula bez problemu. Wczoraj tez się nic nie działo

 2. Pewnie „orangutan” najbardziej badziewna sieć pod słońcem

  • Właśnie włodawa i okolice plus padł totalnie od wczorajszych godzin popołudniowych, internet od Orange śmiga jak zawsze z plusem od kilku dni było źle a od wczoraj padł chyba SmartDom się mści

 3. We wlodawie nie dzialaly bankomaty, terminale w sklepach i żadna sieć zasiegu nie miala. Ogolnie padł cały internet.

 4. A budki zlikwidowane…..

 5. I tu w takich przypadkach najlepsza jest radiokomunikacja, zwłaszcza w przypadku potrzeby wezwania służb ratowniczych. Tam gdzie GSM zawodzi tam krótkofalarstwo zawsze ma łączność – taka prawda.

 6. We Włodawie padły wszyskie sieci o 18.30
  Internet też nie działał u żadnego operatora.
  Dopiero dzisiaj o 8.30 włączyli.
  Ruskie testowali pewnie nową broń elektroniczną.

 7. jest po godzinie 12 a Pomarańczka dalej ma klientów w głębokim poważaniu, od wczoraj nie ma zasięgu nie mówiąc o internetach, do Plusa praktycznie od rana można się dodzwonić

 8. To nie przez Rosję.
  Moja mama dowiedziała się, że w Łęcznej (chyba w Łęcznej) jakiś robotnik koparką przeciął światłowód, dlatego nie działało.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas