Chciał sprawdzić, czy jego dwaj synowie wracają ze sklepu z alkoholem. We trzech dostali mandaty

Wyprawa do sklepu po alkohol zakończyła się dla trzech osób wysokimi mandatami. Wszyscy ukarania to członkowie jednej rodziny.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend na terenie gminy Kłoczew. Policjanci z Ryk zatrzymali do kontroli motorowerzystę jadącego z pasażerem. 24-letni pasażer nie posiadał kasku ochronnego. W czasie legitymowania okazało się, że 17-latek nie posiada uprawnień do kierowania motorowerem, a jednoślad nie jest dopuszczony do ruchu.

Bracia przekazali mundurowym, że ojciec wysłał starszego z nich do sklepu po alkohol. W trakcie czynności, na miejscu kontroli pojawił się ojciec obu mężczyzn. 63-latek przyjechał rowerem. Jak tłumaczył funkcjonariuszom, zastanawiał się czemu synowie jeszcze nie wrócili ze sklepu i postanowił sprawdzić to osobiście jadąc w ich w stronę rowerem.

Dzielnicowi wyczuli od 63-latka woń alkoholu, jak się okazało był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali ukarani wysokimi mandatami karnymi.

(fot. Policja Ryki)

9 komentarzy

 1. Dobrze że nie uciekli,ciężko by im było trafić w koło !

 2. Stary pierdziel… 63 lata i 17 letni syn…

 3. Co za *** ha ha.

 4. Wszystko brzmi niby śmiesznie. Kilka mandatów policjanci wypisali. Sukces w zwalczaniu nieprawidłowości w ruchu drogowym, pozorna poprawa bezpieczeństwa, bo uczestnicy ruchu zostali pouczeniu mandatem, ale… no właśnie.
  Ile wypadków, jaki odsetek wypadków powodują tacy uczestnicy ruchu, a ile Ci z prawem jazdy, trzeźwi ale lecący setką w zabudowanym i jeszcze szybciej poza?

 5. piękna kumulacja trzech wiejskich chlejusów

 6. Chłopak do wzięcia

  Gdyby stary nie był leniwy i nie wysługiwał by się dziećmi to by spokojnie sam przejechał rowerem, kupił gorzałę i spokojnie wrócił do domu i może nikt by nie zwrócił na niego uwagi. Zachciało się mieć chłopaków na posyłki to teraz płać

  • Chłopak do wzięcia

   A w ogóle znieść obowiązek jazdy w kasku, państwo opiekuńcze!! To że mogę rozbić sobie łeb nie zagraża innym uczestnikom ruchu. Człowiek z uprawnieniami do kierowania motorem wie czym grozi taka jazda i jak mu to nie przeszkadza i lubi ryzyko to po co ścigać go mandatami??

   • A w razie wypadku to jak bez kasku niech leczy się na własną rękę i karetki nie wzywa.

 7. taki ochlapus na pewno zapłaci za te mandaty…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika