Niesprawne gaśnice w pojeździe oraz niezamocowanie przewożonego ładunku żrących substancji ujawnili inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Lublinie. Kierowca dostał mandat, zaś przewoźnik musi liczyć się z karą administracyjną.
Podczas kontroli drogowej mercedesa policjanci natrafili na marihuanę i broń gazową. W związku z tym mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn, obaj wkrótce staną przed sądem.
W nocy ze środy na czwartek w Rogoźnicy doszło do pożaru kurnika. Z ogniem walczyło kilkudziesięciu strażaków, w pożarze spłonęło 18 tys. perliczek.
Bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który wybił szyby w domu swojej szefowej. Poszkodowana oszacowała straty na 7 tys. złotych, sprawca czynu trafił do tymczasowego aresztu.
W miniony piątek w miejscowości Woroniec funkcjonariusze WITD zatrzymali do kontroli pojazd ciężarowy przewożący węglan sodu. Na kierowcę pojazdu nałożono mandaty karne, zaś wobec przewoźnika prowadzone jest postepowanie administracyjne.
Wczoraj w miejscowości Wólka Plebańska pojazd osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w lipcu tego roku włamał się do panelu sterowania myjni samochodowej w Janowie Podlaskim, skąd ukradł pieniądze. Jak się okazało, to nie jedyne przestępstwo, którego dokonał zatrzymany 25-latek.
Funkcjonariusze służby celno-skarbowej ujawnili ponad 35 kg nielegalnego tytoniu. Wyroby znajdowały się w przesyłkach kurierskich.
Podczas kontroli pojazdu należącego do polskiego przewoźnika inspektorzy WITD w Lublinie stwierdzili liczne naruszenia. Zakazano dalszej jazdy do czasu usunięcia usterek stwarzających realne zagrożenie w ruchu drogowym.
Mieszkaniec Białej Podlaskiej przyjechał do warsztatu samochodowego swoim nissanem. Po rozmowie z pracownikami wsiadł do zaparkowanej toyoty i odjechał.
W miniony czwartek bialscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który przejechał przez skrzyżowanie na czerwonym świetle. 28-latek był pijany, co więcej, badanie na obecność środków odurzających w jego organizmie wykazało amfetaminę.
Dzielnicowa z międzyrzeckiego komisariatu, pilnie potrzebuje pomocy. Funkcjonariuszka zmaga się z zagrażającą jej życiu chorobą i konieczna jest transfuzja krwi.
Wczoraj rano międzyrzeccy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę audi. Mężczyzna podróżował krajową 19 mając w organizmie niemal 3,5 promila alkoholu.
Poszukiwany 41-latek z gminy Kodeń, który ukrywał się przed organami ścigania, został zatrzymany przez policjantów. Mundurowi znaleźli przy nim narkotyki. Mężczyzna trafił do zakładu karnego, a wkrótce odpowie także za posiadanie narkotyków.
Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posłużenie się sfałszowanymi receptami. Na ich podstawie zakupione zostały leki w dwóch bialskich aptekach.