690 680 960

Źle parkujesz w Bełżycach? Możesz stracić lusterko

Wczoraj jedna z mieszkanek Bełżyc poinformowała nas, że w mieście pojawił się samozwańczy stróż prawa. Nieznany sprawca przywiązuje lusterka źle zaparkowanych pojazdów do elementów bramy lub ogrodzenia.

– W Bełżycach rządzi nowy stróż prawa, za złe parkowanie nie wystawia mandatu, ale obrywa lusterka. Czasami jednak przywiązanie lusterka do ogrodzenia może gorzej się skończyć. A jak by tak biegło dziecko? – napisała do nas pani Izabela mieszkanka Bełżyc.

Nasza Czytelniczka przesłał nam zdjęcie zaparkowanego pojazdu, którego lusterko przywiązane jest do ogrodzenia. W momencie kiedy kierowca ruszyłby pojazdem, straciłby lusterko.

– Po prostu pojazd został zaparkowany prawidło. Nie zastawiał wjazdu. Gdy właściciel przyszedł na miejsce zastał taki widok. Jakby ktoś nie zauważył tej linki i po prostu odjechał, to pewnie lusterko zostałoby na chodniku – wyjaśnia pani Izabela.

Apelujemy do mieszkańców o zwrócenie szczególnej uwagi na to zagadnienie i przyjrzenie się, czy ktoś podejrzany nie kręci się w pobliżu zaparkowanych pojazdów.

2017-03-11 08:38:12
(fot. nadesłane Izabela)

92 komentarze

  1. Kiedy WRESZCIE będzie u nas porządek??? Parkujący nieprawidłowo powinien liczyć się z konsekwencjami, nic tylko bydło, syf i kacapskość!!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska