Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie nissana ze skuterem. Obaj kierowcy winni kolizji

Wczoraj w miejscowości Rudno doszło do kolizji auta osobowego ze skuterem. Obaj kierowcy przyczynili się do zdarzenia i zostali ukarani mandatami oraz punktami karnymi.

Do kolizji doszło w niedzielę po południu w miejscowości Rudno w powiecie parczewskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem jednośladu.

Policjanci ustalili, że kierujący skuterem marki Peugeot nieprawidłowo sygnalizował manewr skrętu w lewo i został uderzony w tył swojego jednośladu przez kierującego nissanem. Kierowca samochodu także miał swój udział w zaistniałej sytuacji, ponieważ nie zachował należytej ostrożności i odległości od poprzedzającego go pojazdu.

Policjanci ukarali kierującego skuterem jak i kierowcę auta mandatami karnymi w kwocie 250 złotych i sześcioma punktami karnymi. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi.

2018-10-01 20:00:52
(fot. Policja Parczew)

13 komentarzy

  1. W jaki sposób nieprawidłowo sygnalizował zamiar skrętu w lewo? Serio, jestem ciekaw.

  2. Co za dziwne rozstrzygnięcie kolizji. W tym przypadku winę ponosi tylko kierujący samochodem.

  3. I wilk syty i owca cała. 2w1

  4. Nooo, może nogom, zamiast renkom? Pewnie też pokazywał to drugie lewo.

  5. Spaliła mi się żarówka w kierunkowskazie, a zapasowa okazała się felerna, czy po nową mogę pojechać samochodem, czy muszę z buta? Żeby nie było, jak mi ktoś wjedzie w tył, że moja wina…

    • zawsze możesz użyć komunikacji miejskiej, a jeśli mieszkasz na wsi to proś sąsiada niech konie zaprzęga

  6. tak więc w nissanie musiał mieć kamerę no i nagranie, inaczej nie wiem jak udowodnili temu ze skuterka że źle sygnalizował

Wiadomości z info112