Wyszedł pobiegać, już nie wrócił. Przy drodze znaleziono jego zwłoki

Wczoraj w godzinach wieczornych wśród pól w powiecie łukowskim znaleziono zwłoki mężczyzny. Wstępnie ustalono, że to mieszkaniec sąsiedniej gminy, który wybrał się pobiegać. Przyczyną jego śmierci były najprawdopodobniej problemy zdrowotne.

W piątek przed godziną 20 kierowca jadący drogą gminną łączącą Biardy z Gręzówką w gminie Łuków, zauważył leżącą na poboczu osobę. Zatrzymał się, aby sprawdzić co się stało. Okazało się, że mężczyzna nie wykazywał funkcji życiowych.

O wszystkim powiadomione zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniowała policja i zespół ratownictwa medycznego. Na pomoc było jednak już za późno. Jak nas poinformowano, zwłoki znajdowały się przy drodze, wokół której są same pola, nie ma też nigdzie w pobliżu żadnych zabudowań.

Policjanci ustalili, że ofiarą jest 45-letni mieszkaniec gminy Wiśniew w województwie mazowieckim. Mężczyzna miał wieczorem wyjść z domu pobiegać. W trakcie oględzin nie znaleziono żadnych śladów, mogących wskazywać na to, że mógł on np. zostać potrącony. Wstępnie przyjęto, iż powodem jego śmieci mogły być problemy zdrowotne.

Prokurator, który uczestniczył w prowadzonych czynnościach zadecydował o zabezpieczeniu ciała celem wykonania sekcji zwłok. Pozwoli ona na ustalenie dokładnych przyczyn śmieci 45-latka. Trwa też ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

18 komentarzy

  1. No dobrze, nie czekając na wyniki sekcji załóżmy, że faktycznie ten jeden zmarł z powodu biegania…
    Ilu 45-latków zmarło tego dnia z powodu siedzącego trybu życia (otyłość, cukrzyca, miażdżyca, niewydolność krążenia itd.)?
    Jeden do ilu?
    Ja jednak idę pobiegać…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew