Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechała na czerwonym, doprowadziła do wypadku. Audi stanęło w płomieniach po zderzeniu z citroenem (zdjęcia, wideo)

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej było przyczyną groźnego wypadku na jednej z lubelskich ulic. Auto zaczęło się palić, na szczęście kierowca zdołał się ewakuować.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 17:20 na al. Warszawskiej w Lublinie. Na wiadukcie nad al. Solidarności zderzyły się dwa samochody osobowe: citroen i audi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca citroenem kobieta poruszała się al. Warszawską od strony Al. Racławickich. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorowała wskazania sygnalizacji świetlnej. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia z audi, którego kierowca jechał z naprzeciwka i wykonywał manewr skrętu w lewo, w zjazd do al. Solidarności.

Po zderzeniu aut audi stanęło w płomieniach. Na szczęście kierowcy udało się w porę uciec z pojazdu. Jak nam przekazano, był problem z ugaszeniem pożaru, gdyż z uszkodzonej instalacji LPG cały czas wydobywał się gaz.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z citroena przetransportowano do szpitala. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Aga, Marcin, Jakub, Kinga, Grzegorz)

23 komentarze

  1. gazowanie bmw, to bomba na kółkach ze szortów !!!!

  2. a panią z citroena oślepiło słońce czy messenger?

  3. A to niby francuskie tylko płoną, jak widać jest inaczej!

  4. blondynka ?

  5. Niemieckie się palą tak samo jak francuskie , tylko własciciele niemieckich aut to więksi flustraci i jak jakiś francuz się zapali to wylewają swoje żale odrazu …..

  6. Trzeba dać sprawczyni drugie prawo jazdy, wtedy będzie lepiej jeździć.

Z kraju