Kompletnie pijany jechał pod prąd ul. 3 Maja. Doprowadził do zderzenia z mazdą

Wjechał pod prąd w ul. 3 Maja i doprowadził do zderzenia z innym autem i latarnią. 34-latek miał niemal 2 promile alkoholu, został zatrzymany przez poszkodowanego.

Wczoraj w nocy lubelscy policjanci zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę. Całe zajście zarejestrowała kamera monitoringu miejskiego. Niebawem wyczyny widoczne na filmie oceni sąd.

– Przed godziną 3:00 pracownik miejskiego monitoringu powiadomił dyżurnego KMP w Lublinie o niecodziennym wyczynie kierującego volkswagenem. Mężczyzna ruszył z ul. Niecałej, a następnie skręcił w ul. Radziwiłłowską. Tam jechał w kierunku ul. 3 Maja środkiem jezdni, jadąc slalomem po linii podwójnej ciągłej. Jeszcze przed skrzyżowaniem z ul. 3 Maja pojazd zatrzymał się. Z auta wysiedli pasażerowie, którzy chcieli powstrzymać kierującego od dalszej jazdy – relacjonuje zdarzenie st.sierż. Kamil Karbowniczek z KWP Lublin.

Kierujący nie dał jednak za wygraną i dalej kontynuował jazdę sam. Jednak daleko nie zajechał, ponieważ jadąc pod prąd ul. 3 Maja doprowadził do zderzenia z mazdą, a następnie uderzył w latarnię. To nie zatrzymało pijanego kierowcy, gdyż rozbitym autem jechał dalej.

 

– Mężczyzna skręcił w ul. I Armii Wojska Polskiego, gdzie zatrzymał go kierowca mazdy, który ruszył za nim pieszo w pościg. Wyciągnął kierowcę golfa z auta i zaprowadził pod swój rozbity samochód. Oko kamery zarejestrowało jak kierowca volkswagena ma problemy z ustaniem na nogach i się zatacza. Chwilę później przyjechał na miejsce patrol policji – dodaj st.sierż. Kamil Karbowniczek.

34-letni mieszkaniec gminy Werbkowice miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Mężczyzna odpowie za jazdę na w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

68-94938

68-94937

2016-10-22 10:59:35
(fot. wideo KWP Lublin)

29 komentarzy

 1. Jak myślicie, jakie sankcje karne należy wprowadzić by historia się nie powtarzała?Jak zmusić do odpowiedzialności kierowców. Zabrać uprawnienia- to za mało.

 2. Sprawca z postury to jak Grzegorz Halama wygląda 🙂

  • Taaa , o ile z halamy można sie pośmiać to z tego matoła , który nie widzi czym się odlewa już nie. Ja bym mu zapalił w ryło przy próbie ucieczki z miejsca kolizji.

 3. i przyjechał wielki student do miasta ….!

 4. A kierowca mazdy wyluzował się jadac samochodem z rozpietymi gaciami…

 5. nie rozumiem ludzi którzy w większości komentowanych artykułów piszą że LUB czy LKS a wychodzi na to ze LU jest święte i nieomylne . Z moich obserwacji wynika (a bardzo dużo jeżdże po mieście Lublin i nie tylko ) że kierowcy z tablicami LU nie jeżdza wcale lepiej od tych z LUB a wręcz przeciwnie zachowują się jak rasowi cwaniacy albo jak krowy na polu teściowej . Reasumując to nie tablice świadczą o kierowcy tylko jego charakter i ocena własnych umiejętności a ci co piszą o tym że miał jakieś tam inne tablice niż LU to dla mnie ludzie co tylko klikać umieją bo o prowadzeniu auta nie mają pojęcia i NIGDY nie powinni jeżdzic do innych miast bo tam napisza o nich to samo co oni tutaj . Ja też mam tablice LU na prywatnym aucie a na firmowym LUB

  • lllllllllllllllollllllllllllll

   brawo, bardzo mądry komentarz, a co powiedzieliby o mnie , urodziłam sie w lublinie (LU) mieszkałam na wsi (LUB) mieszkam znów w lublinie, a jeżdżę autem na blachach LSW (byłe auto męża). Proszę bardzo mistrzowie z miasta, wypowiedzcie się 😀

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja