Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wędrując wzdłuż granicy zamierzają obejść kraj dookoła. Są właśnie na Lubelszczyźnie (zdjęcia)

Wędrówka dookoła Polski zajmie im cztery i pół miesiąca. Obecnie pokonują kolejne kilometry przemierzając tereny województwa lubelskiego.

21 komentarzy

 1. Lewusy nie mają pracy to se mogą chodzić. Normalni czasu nie mają i muszą jeździć. Dlatego każde blokowanie ruchu aut jest głupotą!

 2. A ponoć bieda w kraju hahahahaha

 3. super para, super pasja! 🙂 zdrowia i życzliwych ludzi na trasie:)

 4. Pewnie mają bogatych rodziców.

 5. Widać nudzi im się ,zapraszam w maliny ,też sobie pochodzicie przy krzaczku z koszykiem .

  • mieszczuch z folwarkiem

   Co tam Mikuś? Nikt nie chce przyjść zbierać malinek za stawkę jaką oferujesz? Och jak mi przykro. Sam zapierdzielaj z koszyczkiem w malinkach januszku.

   • No właśnie nikt nie chce przyjść 🙂 Trafiłeś w sedno 😀 Nie wiem czy 8 zł za koszyczek plus wyżywienie i woda z mojej strony to mało . Wydaje mi się że moja oferta jest okej ,nie słyszałem o osobach które płacą więcej niż 5 zł , więc 8 zł to stawka jak dla mnie okej , dodatkowo daje wyżywienie ,reszta ludzi płacąca 5 zł tego nie robi .

 6. odezwali się etatowcy ! co po pracy piwko, tv? i to całe wasze zas .. życie! ileż zawiści i obłudy . ocenianie ludzi zupełnie ich nie znając ! eh ot typowe polskie janusze i karyny !

  • Chociaż jeden głos rozsądku. Reszta kompletnie ograniczona umysłowo.

   • Jak widać pranie mózgu społeczenstwa przez kolejne wladze i korporacje postępuje. Ważne aby ludzie mieli głód sukcesu, kasy, samochodu, domu , wakacji itp i będą zapier…ć i o to chodzi. A mozna zyć skromniej i też godnie.

  • nie wiem, czy zauważyłeś/łaś, ale poziom komentarzy/komentujących czy pod tym artykułem, czy pod innymi jest w sporej większości żenująco niski, niestety ale jako społeczeństwo idiociejemy, ludzie są coraz głupsi i płytcy
   P.S. pozdrowienia dla pary i szacun za pasję, osiągnięcia i wytrwałość, oby jak najwięcej pozytywnych ludzi

 7. Nie jeden by tak chciał… Ale skąd wziąć tyle urlopu ?

 8. Te se spacerują kilka miesięcy, a robić ni ma komu

 9. Może widzieli mojego starego gdzieś? Wyszedł po fajki 12 lat temu…

 10. A do Bogatyni nie chce się zawinąć??