690 680 960

W Lublinie ruszyła budowa kolejnego centrum handlowego. Ma być gotowe pod koniec roku (zdjęcia)

Kolejny obiekt handlowy powstanie na terenie w rejonie ul. Jana Pawła II i Gęsiej w Lublinie. Budynek ma być większy, niż pierwotnie planowano.

23 komentarze

 1. Hurraaaa hurraaaa kolejna galeria w mieście inspiracji hurraaaa !! 😎

 2. Tylko na to stać włodarzy miasta ,

 3. ale super

 4. galeria to to nie będzie, ot mini park handlowy i tyle.

 5. Chłoporobotnik.

  Dziwne te władze miasta, urzędnicy z ochrony środowiska i zarządzania kryzysowego, że pozwalają na takie zagęszczenie zbiorników z amoniakiem. Patrząc na sytuację na Ukrainie wystarczy (odpukać w niemalowane drewno) jedna bomba i pół miasta umiera od zatrucia.

  • Jaka ochrona środowiska? Po budowach przy Zalewie jest góra odpadów (w postaci odpadowej ziemi, gruzu) to samo przy drodze s19 za lasem w Konopnicy. NIELGALNE SKŁADOWANIE ODPADÓW za przyzwoleniem kogo?

 6. W Biłoraj tanie windy i domy uciech.

 7. Jestem dumny z naszych włodaży! Kolejne centrum handlowe! Nowe bloki, nowe parkingi, nowe centra handlowe! Tak! Tak!! Tak!!! Więcej! Więcej!! Więcej!!!

 8. BTW. W nowych blokach uwielbam możliwość wrzucenia sąsiadowi kiepa przez okno. Wystarczy delikatnie pstryknąć, toć tylko 1.5m taki kiep ma do przelotu.

 9. Zgadzam się z opinią pana”chloporobotnika” mądry facet.

 10. No super, sankcje niby dla Rosji są ale Strabag gdzie nieoficjalnym szefem jest ruski oligarcha może zarabiać kasę w Polsce?

  Wstyd !

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas