690 680 960

Ukradł zdrapki, w końcu „drapnęli” go policjanci

Policjanci z Lublina zatrzymali sprawcę kradzieży zdrapek w sklepach na terenie miasta. Mężczyzna nie chciał wyjawić policjantom, czy trafił na jakiś szczęśliwy los.

Do kradzieży zdrapek doszło na początku stycznia tego roku w dwóch sklepach na terenie Lublina. Przy ulicy Bernardyńskiej sprawca ukradł prawie 200 zdrapek.

Na tym jednak złodziej nie poprzestał i w sklepie przy ulicy Kunickiego „miłośnik gier losowych” ukradł kolejnych kilkadziesiąt zdrapek. Łączne straty to blisko 1500 złotych.

Kryminalni ustalili, że za tymi czynami stoi 38-latek. Mężczyzna usłyszał zarzut przestępstwa i wykroczenia. W obu przypadkach przyznał się do kradzieży, jednak nie wyjawił policjantom czy „któryś z losów był szczęśliwy”. Jego sprawa swój finał będzie miała w sądzie.

Za kradzież może mu grozić do 5 lat więzienia.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

7 komentarzy

  1. teraz będzie się drapał po jajach

  2. Miał szczęście wygrał wakacje a zakwaterowanie w hotelu ***** nawet do 5 lat

  3. idiota nie wie że to jest ściema i nic się nie wygrywa 😀

  4. A Owsiaka do dzisiaj nie drapnęli..

    • Nie jestem może fanem Owsiaka. Ale robi od lat dobrą robotę. Tyle co on kupił sprzętu do szpitali to żaden chory rząd w PL nie kupił. Ale jak trafisz do szpitala czego nie życzę to będą ci pomagać sprzętem WOŚP i wtedy Jurek będzie o.k.

Kursy walut

  • USD 4.0181zł -0.04%
  • GBP 5.0458zł -0.27%
  • EUR 4.3303zł -0.07%
  • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas