Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

To nie był przypadkowy pożar! Podpalacz bloku przy ul. Garbarskiej został zatrzymany (zdjęcia, wideo)

Policjanci prowadzą czynności w sprawie porannego pożaru przy ul. Garbarskiej. Do sprawy został zatrzymany mężczyzna, ujęty przez świadków. Jak nam przekazano, to on stoi za podpaleniem budynku.

Trwają czynności w sprawie pożaru, który wybuchł dziś rano przy ul. Garbarskiej w Lublinie. Jak już informowaliśmy, do pożaru doszło w środę po godzinie 8.00 na budynku przy ul. Garbarskiej. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie, z którego wynikało, że na górnej kondygnacji budynku mieszkalnego pojawił się ogień. Na miejscu interweniowało kilka zastępów straży pożarnej, policja, a także zespół ratownictwa medycznego. Dym nad miejscem pożaru widoczny był z wielu kilometrów.

Jak ustaliliśmy, ogień na dachu nie pojawił się przypadkowo. Budynek został podpalony przez mężczyznę, którego ujęli świadkowie. Następnie 28-latek został zatrzymany przez policjantów i przewieziony na komisariat. Jest to obywatel Turcji. Obecnie prowadzone są z nim czynności, które wyjaśnią motywy jego postępowania.

Działania strażaków dobiegły już końca. Trwa też szacowanie strat. Wiadomo już, że szkody będą duże. W wyniku działań gaśniczych zalaniu uległy mieszkania na niższych kondygnacjach. Wkrótce na miejscu będą prowadzone policyjne czynności z udziałem technika. Mundurowi będą zbierać ślady oraz przesłuchiwać świadków.

Wideo: nadesłane Czytelnicy

PRZECZYTAJ

Pożar budynku przy ul. Garbarskiej. Czarny dym widoczny jest z kilku kilometrów (wideo, zdjęcia)

67 komentarzy

 1. Pewnie mu deweloper za dużo za metr chałupy zaśpiewał to chciał obniżyć wartość kwatery

 2. Uwalniamy Lubelszczyznę od pisowskiej hańby

  powinni zepchnąć tego pisiora z dachu i po problemie

  • To Turek! Ja nie jestem za PIS-da ale bezprzesady. Wystarczy cztać . Jesteś KOwym botem?

 3. Bolesław się wałęsa

  Tusk o takich mówił że to biedni ludzie są. Może POniemieckie pachołki przygarną ich pod swój dach

 4. Ebany Turek myślał że trawę na stepie między kozami wypala

 5. Turek swoje baterie zamontował

 6. chłop ze Spiczyna

  Ryży mówił że wiency trzeba takich sprowadzić obcokrajowców

 7. pato dewoloperka

  tako to jest jak się stawia „łaparementowce” w zakazanej dzieli 😉

 8. teraz porównanie milicji w rosji i milicji u nas, tam po minucie wiedzieli wszystko, u nas nigdy sie nie dowiemy… jednak kebab z ucha rozjaśnia w głowie i pamięć wraca

 9. Ciekawe czy miał wizę pracowniczą 🙃

 10. technik lotniczy

  Międzynarodowy zespół lekarzy odwiedzający szpital w środkowej Gazie był przygotowany na najgorsze. Jednak makabryczny wpływ, jaki wojna Izraela z Hamasem wywiera na palestyńskie dzieci, wciąż wprawia je w osłupienie.

  Jedno z małych dzieci zmarło w wyniku urazu mózgu spowodowanego izraelskim uderzeniem, w wyniku którego pękła mu czaszka. Jego kuzynka, niemowlę, wciąż walczy o życie, w wyniku tego samego uderzenia odstrzelono jej część twarzy.

Dodaj komentarz