Szukało jej kilkadziesiąt osób. Nastolatka zaginęła po kłótni z chłopakiem

Rodzina, znajomi, a także służby ratunkowe prowadziły wieczorem poszukiwania 14-latki. Obawiano się o jej życie.

O prowadzonych w sobotę wieczorem w rejonie Ostrowa Lubelskiego poszukiwaniach, poinformowali nas czytelnicy. W rejonie miejscowości Nowy Uścimów i Stara Jedlanka kilkadziesiąt osób poszukiwało zaginionej nastolatki. Wśród nich była rodzina dziewczyny, jej znajomi, a także policjanci i strażacy.

Udało nam się ustalić, że zaginioną była 14-latka. Jak informują ratownicy, po sprzeczce z kolegą oddaliła się, zapowiadając, że może sobie zrobić krzywdę.

Ponieważ w przeszłości już dochodziło u niej do podobnych przypadków, istniało podejrzenie realnego zagrożenia jej życia i zdrowia. Stąd też zapadła decyzja o natychmiastowym wszczęciu poszukiwań. Późnym wieczorem udało się odnaleźć nastolatkę.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-03-26 00:06:25

Zobacz również

41 komentarzy

 1. Typowi Polacy… W większości pewnie katolicy… Pomysleliscie o tym ze te Wasze wypociny może przeczytać jej rodzina czy ona sama? Empatia – znacie takie pojęcie? Obciążyć kosztami akcji? Rodzice tej dziewczyny uczciwie pracują i płacą podatki i pomoc służb takich jak policja czy straż im się należy do tego są powołane. Nie wiecie co się stało więc po co w ogóle się udzielacie ? Obyscie nigdy nie musieli przeżywać tego co wczoraj rodzina tej dziewczyny. Dobrze ze nic jej się nie stało. A tak notabene to porządna i mądra nastolatka.

  • Szanowna Sąsiadko, jakby to była porządna i mądra nastolatka, to z powodu jakiejś tam kłótni z innym nastolatkiem nie straszyłaby całego powiatu groźbami, że sobie coś zrobi!
   We łbach się małolatom przewraca, nie zdają sobie sprawy, jaki to szok dla rodziny i stres dla poszukujących takiej „zaginionej”.
   Jak już się szczęśliwie znalazła, to należy jej się uczciwe wpojenie zasad przy użyciu pasa, i niech to rodzice zrobią czym prędzej, bo następnym razem mogą nie zdążyć!

   • Ona nikogo nie straszyła samobójstwem . To totalna bzdura.

    • Popełniła błąd- powinna była odebrać telefon i na pewno wyciągnie z tego wnioski. A rodzice na pewno porozmawiaja z nią na temat całej tej sytuacji.

     • Kaśka w relacji na żywo spod samego Jaśka

      Nie czytałaś? To nie pierwsze bryknięcie tego pustaka – żadne rozmowy dotychczas nie przyniosły rezultatu, więc należy się spodziewać częściej takich akcji.
      Bo na poprawę sie nie zanosi.

     • Nie słyszałam o żadnych wczesniejszych wybrykach a mieszkam obok więc coś powinno obić mi się o uszy. W każdym razie nie powinno się nikogo oceniać przez pryzmat artykułów. Uszanujmy to ze jest to trudny czas dla rodziny.

 2. Co wy w ogóle wszyscy gadacie.To co tu piszą jest nieprawda bo właśnie tak składa że znam tą dziewczyna .Nie wiecie co czuli jej rodzice , znajomi , zachowujecie się jak niedojrzałe dzieci

  • Za to dziewczę zachowało się jak osoba dorosła? Umawia się na randki z chłopakami to powinna wiedzieć, jak należy się zachować. Dobrze chłopak zrobił, że puścił dziewczę kantem. Takie numery w tym wieku, strach pomyśleć, co będzie wyprawiać jak dorośnie. Jeżeli dorośnie.

 3. Hm…..w przeszlosci robila juz takie akcje…nie powinna sie leczyc? Psycholog,psychiatra….moze jakis ośrodek a może poprostu rozmowa z rodzicami i więcej zainteresowania z ich strony. Wspolczuje im ale dziewczyna jest w trudnym wieku i wymaga troche więcej uwagi.

  • Studętkom jezdem to wiem że....

   Tak, czy inaczej, chyba „nadejszła ta wiekopomna chwiła”, coby małolatom dobrze potrząsnąć – może dać po pysku, albo zamknąć na jakiś czas w ośrodku dla niezrównoważonych emocjonalnie?

 4. Czytając te komentarze jestem w ogromnym szoku… i jest mi smutno jaka znieczulica panuje w tym kraju… dla większości ludzi liczą się tylko pieniądze a nie dobro drugiego człowieka. Interesują was tylko podatki a nie to że jeszcze nie do konca świadoma swoich czynów i nie potrafiąca do końca panować nad emocjami osoba mogła odebrać sobie życie… LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ NAJPIERW NAD SOBĄ !!!

 5. 14 lat i juz chlopaka miala? do nauki a nie bezstresowe wychowanie i robi co chce !!!!!!!!!!!

 6. 14 lat i w przeszłości miala problemy? rodzice zacznijcie może z nią rozmawiać a nie szuka ,,ramion” u jakiegoś typa który być może źle na nią wpływa a ona szybko chce być dorosłą ale jej coś nie wychodzi,
  w przyszłości będzie miala jakiś problem troche większy i co wtedy?? zabije siebie albo rodziców?
  nalezy duzo rozmawiac z dziećmi

 7. Rodzice probują pewnie wychowywać jak najlepiej a gówniarzeria rządzi ….smutna prawda, współczuje rodzicom

 8. Dlaczego piszecie że rodzice powinni oddać koszty akcji ratunkowej?? A czym oni zawinili?? Ale jakże odpowiedzialna młoda kobieta to już co innego. Jak by nie patrzeć idą wakacje powinna je spędzić na pracach społecznych z których spłaciła by swoje wybryki to by ją napewno nauczyło pokory następnym razem by się dobrze zastanowiła co robi.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6759zł -0.17%
  • GBP 5.204zł 0.32%
  • EUR 4.4723zł -0.17%
  • CHF 4.1043zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na cenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika