Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Skoda uderzyła w drzewo, kierowca zginął na miejscu. Policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku (zdjęcia)

Lubelscy policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku, do którego doszło 13 kwietnia w miejscowości Pociecha w powiecie lubelskim. Kierowca samochodu marki Skoda uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

15 komentarzy

 1. Jak ktoś zapi…la szybciej niż potrafi lata jego anioł stróż to efekty jak na powyższych obrazkach.

 2. na pewno franio był i widział, a jak nie to chętnie udzieli potrzebnych wyjaśnień!!!!

  • Do ruchu i postoju pojazdów służy jezdnia. Jeżeli tego się będziemy trzymać, i unikać drzew w skrajni jezdni (bo i takie sytuacje występują) to takiej „selekcji naturalnej” nie uświadczymy.

 3. tragiczny wypadek by był, gdyby jechał przepisowo, sprawnym autem, i ktoś w niego wjechał, albo gdyby spadł na niego meteoryt…

 4. A do czego świadkowie są tu potrzebni???????Badanie krwi podczas sekcji wykaże przyczynę.

 5. Zwykła procedura ze strony policji . Ogłosić i jak nikt się nie zgłosi umorzyć postępowanie .

 6. dzrewa zabijaja – drzewa nie daja szans na bledy- pewnie przysnał- gdyby nie drzewo wyladowal by na polu samochod szrot ale kierowca by zyl – miejsce drzew wszedzie tylko ni przy drogach – karety dorozki i furmanki ciagane przez konie nie jeżdza gdzie drzewa dawaly cien i wypoczynek koniom od skwaru – wutyczały droge wsrod sniezycy – byl sens teraz jest totalny bezsens jesli juz to w postaci krzakow lub karłowych drzewek ktore po uderzeniu samochodem amortyzuja i tlumia a nie zabijaja! dajcie ludziom szanse przeżyc!

  • a gdyby przysnął dalej, to by wpadł w czyjąś chałupę. można tak gdybać w obydwie strony.
   drzewa przy drodze to nie tylko wartość estetyczna, ale także ekologiczna, bo część spalin zmieniają na tlen. od jazdy są drogi, a nie rowy i pola.

 7. Krzysztof,, Ochota,,

  Może wreszcie niech będzie,, producent,, skody świadkiem i oskarżonym. To,, g,, nie spełnia norm bezpieczeństwa. W mercedesie z tego roku jedynie spadłaby kierowcy czapka z daszkiem. Tyle w temacie. Teraz apel do firm ubezpieczeniowych: – daczie, fiaty, Fordy Ople powinni płacić 3 razy tyle, co mercedes, volwo, itd… Niech to ku… Wreszcie ogarnie i zabroni takich samochodów na rzecz bezpieczeństwa. PISIE ZRÓB COŚ Z TYM, BO JUŻ NIKT WŁADZY TOBIE NIE POWIERZY. BŁAGAMY PISIE W IMIENIU TYCH NIEŚWIADOMYCH DUSZ GINĄCYCH W WYPADKACH.

  • twe burakowanie nie spełnia żadnych norm, brak wiedzy niczym nie usprawiedliwia twej durniści !!!

 8. On nie jechał, on leciał i doleciał do św. Piotra

 9. co tu szukac swiadkow sam jechal sam sobie wymierzyl kare

 10. szukaj szukaj

Z kraju