690 680 960

Skoda uderzyła w drzewo, kierowca zginął na miejscu. Policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku (zdjęcia)

Lubelscy policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku, do którego doszło 13 kwietnia w miejscowości Pociecha w powiecie lubelskim. Kierowca samochodu marki Skoda uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci z Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzą czynności w sprawie wypadku, do którego doszło w miejscowości Pociecha w dniu 13 kwietnia 2022 roku około godziny 18:55.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Skoda, jadąc w kierunku Lublina, nagle zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Wskutek tego zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Jeżeli ktoś były świadkami zdarzenia lub posiada wiedzę na temat wypadku, proszony jest o zgłaszanie się do Wydziału do spraw Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, pokój numer 14 lub kontakt telefoniczny z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu: 47 811 53 07 / 57 59, ewentualnie z najbliższą jednostką policji pod numerem 112.

(fot. lublin112.pl)

15 komentarzy

  1. Skoro już mamy drzewa przy drogach krakowych każe drzewo powinno być osłonięte specjalnymi barierami energochłonnymi. Może być na patencie pana Łągiewki

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie