Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rzucił fajerwerkami pod nogi kobiet spacerujących z dziećmi. Usłyszał zarzut

Lubelscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w Nowy Rok z mieszkania w bloku odpalił i rzucił fajerwerki, które upadły pod nogi kobiet spacerujących z trójką małych dzieci. 50-latek usłyszał zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

W Nowy Rok po południu policjanci z Lublina otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna rzuca fajerwerkami pod nogi kobiet, które spacerowały z trójką małych dzieci. Sytuacja była o tyle niebezpieczna, iż jedno z dzieci znajdowało się w wózku. Istniało więc niebezpieczeństwo, że spadająca z góry petarda wpadnie do wózka.

Jak wyjaśniała zgłaszająca, w momencie kiedy przechodziła obok jednego z bloków, nieznany jej mężczyzna zrzucił z balkonu fajerwerki. Te spadły na trawnik bezpośrednio przed kobietami. Następnie z wyrzutni zaczęły wydobywać się wystrzały we wszystkich kierunkach, także w stronę znajdujących się na chodniku osób. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie został ranny.

Policjanci namierzyli osobę odpowiedzialną za ten czyn i zatrzymali 50-letniego mieszkańca Lublina. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzuty narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życiu lub zdrowia. Grozi mu do 3 lat więzienia.

(fot. Policja Lublin)

27 komentarzy

 1. Wszystkich pajaców walących z petard i fajerwerków poza nocą sylwestrową powinny zamykać do pierdla. Byłby spokój a nie tydzień strzelają z różna częstotliwością zależy o której taki młot wytrzeźwieje i wytoczy się na balkon lub przed blok.

 2. za takie coś zamykają…??? serio ???? to ja w dzieciństwie powinienem dostać za moje zachowanie z 20 dożywoci

  • twoi rodzice powinni odpowiedzieć za takie wychowanie a później nauczyć używać mózgu…

 3. Zachlał w Sylwka i obudził się w Nowy Rok . Mnóstwo było takich gamoni. W tym wypadku zabrakło mózgu.

 4. ,aa,boKrzycho.paPj

  Bławat,oj ile ja się ciebie nawyrywalem,gdy kosiłem zboże

 5. ,aa,boKrzycho.paPj

  I jednak zostałeś jesteś mocnym chwastem

Wiadomości z info112