Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Rowerzysta zderzył się z sarną. Mężczyzna trafił do szpitala

Nietypowe zdarzenie miało miejsce późnym wieczorem w Lublinie. Rowerzysta po zderzeniu z sarną odniósł obrażenia ciała.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 22 na ul. Krężnickiej w Lublinie. W rejonie pętli autobusowej rowerzysta zderzył się z sarną. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, mężczyzna poruszał się skrajem jezdni. Na nieoświetlonym odcinku, z pobliskiego pola wybiegła sarna. Cyklista zderzył się ze zwierzęciem.

Rowerzysta został przetransportowany do szpitala. Na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. nadesłane)
2018-06-27 23:09:29

27 komentarzy

  1. Anty Fani Frania

    Czekamy kiedy pieszy zderzy się w końcu z sarną. Franio tym razem nie ma chyba co komentowac.

  2. ta nienawiść do rowerzystów to z tego, że nie jesteś w stanie wjechać pod żadną górkę bo nóżki słabe jak u dziewczynki?

  3. Swoją drogą na tym odcinku Krężnickiej przydałoby się oświetlenie, przynajmniej od pętli autobusowej do granicy miasta, bo zwłaszcza późną jesienią i zimą ludzie musza iść z autobusu po ciemku, a w dodatku chodnika brak, już nie mówiąc że to teren niezabudowany i dozwolona prędkość to 90 km/h.

  4. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi ?

  5. a może sarna na rolkach jechała….

  6. NOŁNEJM JAK WSZYSCY

    Czytając niektóre komentarze (nie te żartobliwe, czy ironiczne, dot. innych komentatorów lublin112) stwierdzam, że jest masę ciemnej masy na tej planecie. No ale jakąś rozrywkę trzeba mieć i pieprzyć głupoty trzy po trzy jako nołnejmy.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo