Wtorek, 23 lipca 202423/07/2024
690 680 960
690 680 960

Poszedł wyjaśnić problemy miłosne siostrzenicy. Został ugodzony nożem w czoło i pobity

Kryminalni z Łęcznej zatrzymali małżeństwo, które w nocy z niedzieli na poniedziałek pobiło 39-letniego mężczyznę. 33-latek i jego 28-letnia żona trafili do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Policjanci z Łęcznej otrzymali zgłoszenie o pobiciu i ugodzeniu nożem. Poszkodowany 39-latek relacjonował, że został pobity przez nieznaną mu kobietę i mężczyznę.

Zgłaszający przekazał policjantom, że udał się do znajomego w celu wyjaśnienia problemów miłosnych swojej siostrzenicy. Z mieszkania niespodziewanie wyszedł nieznany mu mężczyzna, który zaczął wymachiwać przed jego twarzą nożami i w pewnym momencie ugodził go nożem w czoło.

Mężczyzna widząc, że ma ranę na głowie i krwawi, zaczął uciekać w stronę domu. 33-latek i jego 28-letnia żona zaczęli go gonić, a gdy pokrzywdzony przewrócił się na ziemię zaczęli go kopać i uderzać pięściami.

Mundurowi z Łęcznej szybo ustalili personalia napastników. Jak się okazało było to małżeństwo. 33-latek i 28-latka zostali zatrzymani i osadzeniu w policyjnym areszcie. Wkrótce ich sprawą zajmie się sąd.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

16 komentarzy

 1. Mi kiedyś brat z uku szczelił w oko i żyję, wielkie mi halo. Nie robię z tego szoł

  • Ale się od tego uku nie przewróciłeś stąd mniejsze kuku.

  • To wszystko wyjaśnia. Stąd te kłopoty ze zdrowiem.

   • Dopisuje przeprosiny z mej strony dla kolegi Frania. Niejednokrotnie ktos za bardzo narzucal koledze,a i mi sie zdarzylo kiedys. A podejrzewalem! ze moze to problemy zdrowotne sa przyczyna nienormalnych komentow ze strony kolegi. I jednak! Teraz będę stonowany przyglądal się komentarzom, dziura w głowie wszystko niestety tlumaczy.

 2. jak w czeskim filmie..

 3. Jak można zobaczyć, że się ma ranę na czole?

 4. To wszystko bojownicy narodowi, wierzący bardzo modlący.

 5. Wjechał do kogoś na chatę, w nocy. Problemy miłosne siostrzenicy bohater chciał wyjaśniać haha a jak dostał po łbie to zrobił pod siebie i zadzwonił po milicję, frajer łamane przez konfident.
  Dom, to dom, w domu mam być bezpieczny, mi jak by wjechał w nocy na chatę to w ten pusty łeb by zarobił przyrządem do rabania drzewa

 6. Ale co z problemami miłosnymi siostrzenicy 😀

 7. „udał się do znajomego w celu wyjaśnienia problemów miłosnych swojej siostrzenicy” – bardzo ciekawe tłumaczenie, które nam nic nie tłumaczy.

Z kraju

Sport