Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany ojciec zajmował się dwumiesięczną córką

W minioną sobotę puławscy policjanci zatrzymali pijanego 40-latka. Mężczyzna opiekował się dwumiesięczną córką.

W sobotę dyżurny puławskiej policji otrzymał informację, że w jednym z mieszkań w Puławach znajduje się małe dziecko pod opieką nietrzeźwego ojca. W mieszkaniu miała trwać libacja alkoholowa.

Na miejsce natychmiast udał się patrol. Pod wskazanym adresem funkcjonariusze zastali 40-latka oraz właścicielkę mieszkania. Oboje byli pod wyraźnym działaniem alkoholu.

– Mężczyzna miał pod opieką dwumiesięczną córkę. Na szczęście dziecku nic się nie stało. Z relacji mężczyzny wynikało, że jego partnerka i matka dziecka wyjechała do pracy, a on w tym czasie miał zajmować się córką. Nietrudno przewidzieć, że mogło dojść do tragedii bowiem jak wykazało badanie, mężczyzna miał ponad 2,7 promila alkoholu w organizmie – informuje mł.asp. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej Policji.

Dziewczynka została przetransportowana do szpitala na badania i obserwację, natomiast ojciec trafił do policyjnego aresztu.

Może mu grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

2017-11-27 15:52:07
(fot. pixabay.com)

4 komentarze

 1. Ta, jasne. Lepiej, żeby był trzeźwy i lał maluszka, tak jak co niektórzy…. Najważniejsze żeby był trzeźwy…

  • Jeszcze lepiej, żeby wypadło przez okno, albo zrobiło sobie krzywdę w inny sposób.
   Dwumiesięczne dziecko nie potrafi się jeszcze samodzielnie przemieszczać, ale taka sytuacja (jeżeli nikt nie zareaguje) będzie się powtarzać i kiedyś dziecko podrośnie i wypadnie.
   Kto będzie wtedy winny: policja, opieka społeczna, MOPR?

 2. Na badania i obserwację? Dziecko ? Wystarczy pojechać na 1 dzień na wakacjach na plażę – to 90 % rodziców opiekuje się dziećmi będąc pod wpływem alkoholu. Niektórzy to nawet czasami nie wiedzą gdzie są i co robią ich dzieci.

 3. Tytuł wprowadza w błąd. Ojciec zajmował się właścicielką mieszkania.

Z kraju

Sport