Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Oblał się benzyną, podpalił i wbiegł do urzędu. Poparzony mężczyzna trafił do szpitala

Policja bada okolicznosci zdarzenia, jakie miało miejsce dzisiaj po południu w Zamościu. Przed budynkiem Starostwa Powiatowego podpalił się 60-letni mężczyzna.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek przed godziną 13 na ulicy Przemysłowej w Zamościu. Do budynku Starostwa Powiatowego wbiegł płonący mężczyzna. Znajdujące się w środku osoby zaczęły krzyczeć, jednak jedna z nich zachowała trzeźwość umysłu, złapała za gaśnicę i stłumiła ogień na mężczyźnie.

Wtedy ten wybiegł z powrotem na zewnątrz. Na ratunek ruszył załatwiający tam prywatne sprawy strażak. Dogonił mężczyznę i zaczął opatrywać. Niebawem na miejsce dojechały też wezwane wcześniej służby ratunkowe. Poparzony mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Okazał się nim 60-letni mieszkaniec gminy Skierbieszów. Jak się okazało, przyszedł on przed budynek starostwa, oblał łatwopalną substancją, a następnie podpalił. Wtedy zaczął biec w kierunku drzwi wejściowych budynku. Teraz policjanci ustalają, co było powodem desperackiego kroku mężczyzny.

(fot. fotopolska.eu/kuba13)
2017-02-27 15:23:17

13 komentarzy

 1. kamikadze? paliło mu się z wizytą w urzędzie?

 2. chciał wejsc poza kolejka

 3. „Teraz policjanci ustalają, co było powodem desperackiego kroku mężczyzny. ”
  Znieczulica urzędasów, absurdalność przepisów, i cały system celowo skonstruowany tak żeby prości ludzie nie zrozumieli niektórych mechanizmów.

 4. Jestem pewien że urzędasy przyczyniły się do tak desperackiego kroku tego człowieka. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak jedna menda w urzędzie potrafi człowiekowi uprzykrzyć życie bo brakuje odrobiny dobrej woli. Nie ponoszą odpowiedzialności za swoje działania i mają normalnych ludzi gdzieś.Nie wierzę żeby człowiek ot tak sobie mógł zrobić coś takiego.

 5. dobra zmiana robi swoje. Też odczuwam skutki jej działania – więc rozumiem gościa, wczoraj stałem na wiadukcie nad wąwozem i rozważałem skok ku lepszemu…. : (

 6. Jak bardzo był ten człowiek zdesperowany, żeby aż zadać sobie tyle bólu ? Paradoksalnie instytucja ta powinna pomagać a nie dobijać. Jak się czują w tej chwili wszyscy ci co pobierają pomoc co im się nie należy a jest takich multum.

 7. starostwo starostwo…a to przypadkiem nie taki budynek gdzie w pokoikach siedzą miłe panie i przy kawie i ciasteczku rozmawiają która co na obiad robi,albo jak tam u fryzjerki było,a każdy kto ośmieli się wejść do pokoju to przeszkadza ?

  • urzędniczka zajadająca ciasteczka

   najłatwiej nie znać tej 'branży’ a oceniać i komentować…

   • uderz w urzędniczy stół,a kawa się rozleje i samo się kliknie „kup teraz” na przeglądanym portalu

    • urzędniczka popijająca kawkę

     Akurat pracuję w urzędzie i wiem jak to wygląda. To, że Ty masz złe doświadczenia, nie oznacza, że każdy urzędnik taki jest

     • akurat w przypadku urzędnika wyrażenie „pracuję w urzędzie” jest mocno na wyrost…jedyna osoba,która uczciwie i ciężko pracuje w urzędzie to pani sprzątaczka…nie mam złych doświadczeń,ja tylko stwierdzam fakt 🙂

Wiadomości z info112