Nocą na ulicy kobieta wzywała pomocy, twierdziła, że goni ją gwałciciel. Mężczyzna po interwencji mieszkańców trafił do szpitala

O 3 w nocy mieszkańcy usłyszeli przeraźliwe krzyki kobiety, która uciekała wzywając pomocy. Za nią miał biec gwałciciel. Okazał się nim małżonek kobiety. Po obywatelskim zatrzymaniu, mężczyzna trafił do szpitala.

41 komentarzy

 1. Pytanie czy niebieska karta dla niej czy dla niego reh reh reh. W każdym bądź razie do domu bym jej już nie wpuszczał na wypadek wszelki.

 2. Mężulek gonił za żonką żeby ją przeprosić, ta krzyknęła, to chłopa przekopali 😀

  • Tylko najpierw mąż jej wpier…dziel spuścił, a potem uciekł….i dostał za pobicie kobiety…

 3. I przez takie babsztyle prawdziwe ofiary przemocy mogą nie uzyskać pomocy ,gdyż ludzie stwierdzą lepiej się nie wtrącać . Szacunek do osób które pomogły i …teraz będą mieć problemy . Dlatego ofiary gwałtu muszą udowadniać krzywdę .

 4. Patologia się szerzy w mieście inspiracji.

 5. No i po co było się wtrącać?

 6. Norsk Arisk Black Metal

  Lepa na ryj patusa i tyle w temacie.

 7. Mam nadzieje że białorycerzyk będzie miał sprawę w sądzie za pobicie i jeszcze będzie bulił gościowi tysiące odszkodowania. Jak jak nie toleruje takich pustych naiwnych ludzi.

 8. Człowiek szedł za swoją podchmieloną żoną, z którą się wcześniej pokłócił. Miał do tego święte prawo, a może nawet powinien był to zrobić. Na skutek jej kłamstw (urojeń?) został schwytany i ciężko pobity przez „obywatela zatrzymującego”. I jeszcze na koniec założono mu niebieską kartę. Gdzie tu sprawiedliwość? Z powyższego opisu wygląda na to, że to „obywatel zatrzymujący” powinien odpowiedzieć za pobicie i ograniczenie (odebranie ) wolności drugiej, niewinnej osoby, choć wyrok może być złagodzony, gdyż został wprowadzony w błąd. Kobieta może odpowiadać przed sądem za rozgłaszanie fałszywych, poniżających informacji, skutkujących pobiciem jej męża. Jak rozumiem, stan upojenia alkoholowego jest okolicznością obciążającą. Na koniec pytanie do psychologów, kryminologów i innych znawców tematu: jak często autentyczny gwałciciel po zbrodni idzie jeszcze za ofiarą ulicą mimo jej demaskujących krzyków i obecności innych ludzi?

 9. Przez to babsko tylko człowiek który chciał pomoc narobił sobie problemów, tyle że następnym razem jak się coś takiego wydarzy naprawdę to nikt nie zareaguje

  • Dokładnie to samo chciałam napisać! Potem płacz ze znieczulica że można było uniknac tragedii.gosciu zrobił to co uważał za stosowne..Ale pod takimi artykulami to 99%pisze „Ale bym mu…””jak bym go dorwal” jak w końcu ktoś to zrobił to teraz może mieć problemy

 10. Białego rycerza gazem i palą po mordzie

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7514zł 0.06%
  • GBP 5.305zł 0.43%
  • EUR 4.5628zł -0.01%
  • CHF 4.1592zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Wschód Kultury – Inne Brzmienia 24-27 czerwca 2021 LUBLIN
  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem