Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nocą na ulicy kobieta wzywała pomocy, twierdziła, że goni ją gwałciciel. Mężczyzna po interwencji mieszkańców trafił do szpitala

O 3 w nocy mieszkańcy usłyszeli przeraźliwe krzyki kobiety, która uciekała wzywając pomocy. Za nią miał biec gwałciciel. Okazał się nim małżonek kobiety. Po obywatelskim zatrzymaniu, mężczyzna trafił do szpitala.

W nocy z soboty na niedziele mieszkańcy ul. Jutrzenki w Lublinie usłyszeli krzyki. Ulicą biegła kobieta, która wzywała pomocy. O wszystkim od razu zaalarmowani zostali policjanci.

Jak wyjaśniali nam mieszkańcy, wszystko wyglądało na to, że kobieta przed kimś ucieka. Do tego przeraźliwie krzyczała, dało się też usłyszeć słowa mogące wykazywać na to, że najprawdopodobniej została zgwałcona.

Dyżurny lubelskiej policji przyjął kilka zgłoszeń na ten temat, natychmiast skierował na miejsce patrole policji. W międzyczasie niektórzy z mieszkańców, widząc biegnącego za kobietą mężczyznę, postanowili ruszyć jej na pomoc.

Mężczyzna został zatrzymany, jednak w trakcie obywatelskiego ujęcia doznał licznych i dosyć poważnych obrażeń twarzy. Pomocy udzielili mu ratownicy medyczni, po czym przetransportowano go do szpitala.

Jak wstępnie ustalili policjanci, do żadnego gwałtu nie doszło. Kobieta znajdowała się pod znacznym wpływem alkoholu. Wcześniej pomiędzy nią, a jej mężem, doszło do awantury, w trakcie której kobieta postanowiła wyjść z domu. Małżonek ruszył za nią. Wtedy kobieta zaczęła krzyczeć i biegnąc wzywała pomocy.

Obecnie policjanci prowadzą w tej sprawie czynności. Małżonkom została założona niebieska karta dotycząca przemocy domowej. Jak udało nam się ustalić, mieszkaniec, który ujął mężczyznę tłumaczył się tym, że był przekonany, iż zatrzymuje gwałciciela. Do tego małżonek uciekającej kobiety, miał zareagować wobec niego agresją.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

41 komentarzy

  1. No ciekawe czy ten co zatrzymywał męża nie zareagował by agresja gdyby latal w środku nocy za pijana draca ryj o gwałcie ? i jeszcze w tubę dostał ?

  2. mam nadzieję, że policja okazała się rozsądna i niebieską kartę założyła kobiecie alkoholiczce, która namową i manipulacją doprowadziła do naruszenia ciała swojego męża.

  3. Szkoda gadać, bo ją znają na dzielnicy. Szkoda chłopaka, który teraz ostro beknie. Mąż cały czas jest w szpitalu podobno. Po co ci to było?

  4. I to by było tyle w temacie równouprawnienia.

  5. To na pewno była *** ***. Pod kopułą nieba jest jej rzeczywistość.
    Pozdrawiam serdecznie wszystkich kotki.

  6. no to kobieta się może rozwodzić na koszt męża. rodzina niebielską kartę już ma, facet został obywatelsko aresztowany