Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

„Niby nic, a jednak miły gest ze strony policjantów”

Wczoraj nasz Czytelnik był świadkiem miłego gestu ze strony policjantów. Mundurowi pomogli jednemu z kierowców odpalić pojazd.

Do sytuacji opisywanej przez naszego Czytelnika doszło w miejscowości Dąbrowa w powiecie łęczyńskim. Policjanci z patrolu Oddziału Prewencji Policji pomogli jednemu z kierowców.

Jak relacjonuje Czytelnik, na stacji pali znajdował się unieruchomiony pojazd marki BMW. Nagle policjanci podjechali na stację i zapytali, czy kierowca potrzebuje pomocy, po czym zajrzeli pod maskę auta, a potem podłączyli przewody i odpalili samochód. Dzięki temu kierowcy udało ruszyć.

– Niby nic, a jednak miły gest ocieplający ich wizerunek. Oby więcej takich akcji – napisał Czytelnik.

(fot. nadesłane Tomek)

40 komentarzy

  1. Nie było mandatu i odebrania DR za niesprawny pojazd?

  2. bohaterzy, pomnik im postawić.

  3. Jeżeli ktoś ma słaby akumulator to niech sobie kupi jump starter. Można powiedzieć że to taki powerbank bo można naładować telefon a przy słabym akumulatorze wspomaga jego działanie.NIe duże takie bo bez pokrowca można spokojnie wsadzić do tylnej kieszonki spodni i tylko 200zł.

    • ajfa666 – idź i sobie oleju do głowy nalej. Jak masz padający akumulator, to sobie go zmień a nie ratuj się ładowarką w cenie akumulatora. To taki właśnie typ na stacji był. Ja wiem, że mi co jakiś czas pada, ale kable wożę i nie ma problemu. Zawsze jakiegoś leszcza znajdę co mi się da podłączyć.

  4. Nowy akumulator 300.

  5. Na stacji nie można robić takich rzeczy jak odpalanie samochodu na kablach, nie wiedzieli o tym? Jak by coś stało się z instrybutorem to by się szybko dowiedzieli.

  6. jak parkują na pdp albo chodniku to juz nie jest tak miło