Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Napad na bank w Lublinie. Sprawca zabrał pieniądze i uciekł

Policjanci poszukują mężczyzny, który dzisiaj po południu dokonał w Lublinie napadu na bank. Sprawca uciekł pieszo pomiędzy okoliczne bloki.

Do napadu doszło w środę około godziny 16 przy ul. Głębokiej w Lublinie. Do znajdującej się w pawilonie placówki Banku Zachodniego WBK wszedł zamaskowany, ubrany na sportowo mężczyzna, który zastraszył pracownicę przedmiotem przypominającym broń palną i zażądał wydania pieniędzy. Gdy otrzymał gotówkę, włożył banknoty do reklamówki i wybiegł z budynku.

Natychmiast powiadomiono o wszystkim policje. Funkcjonariusze ustalają teraz szczegółowe okoliczności napadu, trwa zabezpieczanie pozostawionych przez sprawcę śladów. Ściągnięto też przewodnika z psem tropiącym.

Wstępnie wiadomo, że sprawca działał sam. Obecnie nic nie wskazuje, aby miał pomocnika. Oddalił się pieszo w głąb osiedla, pomiędzy pobliskie bloki. Jak udało nam się ustalić, łupem mężczyzny padło kilkanaście tysięcy złotych.

61

(fot. lublin112)
2018-03-14 19:50:51

35 komentarzy

 1. Nie ma nagrań z monitoringu?

 2. Nie znajdą go. Jak będą szukać dresa z reklamówką z biedry, to mogą sobie zatrzymać i pół osiedla, a on pewnie od razu się przebrał w normalne ubranie, wrzucił kasę do plecaka i tyle go widzieli.

  • Chichotnik obywatelski

   Nie znajdą go także z innego powodu – on uciekł pieszo, a „święcona” policja jeździ samochodami. 😆

 3. Ale farmazony pier….,żaden napad to klecha proboszczak z tacą się przeleciał,dla bezdomnego zbiera !!!

 4. to był szalony obywatel który zbiera na remont balladyny bo był obiecany lata temu i nadal nic , a inne znacznie młodsze ulice już po remoncie!

 5. Nie było tam ochroniarza

 6. A ochroniarza tam nie było?

 7. Nie było

 8. Jak miał przedmiot przypominający broń powinien dostać coś przypominającego pieniadze

 9. psy do tropu a nie nagotowo

Z kraju

Polityka i społeczeństwo