Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nagrody wygrane w Loterii Szczepionkowej nie będą opodatkowane

Minister Tadeusz Kościński wspiera działania mające zwiększyć zainteresowanie Polaków szczepieniami przeciw COVID-19. Krajowa Administracja Skarbowa poinformowała we wtorek, że nagrody otrzymane w Loterii o wartości przekraczającej 2 280 zł, nie będą opodatkowane PIT.

37 komentarzy

 1. Sprzaedam Wapno

  hahahaha:D:D:D już widzę te tłumy do szczepienia:D:D

  • Większy efekt przyniosłoby, gdyby flaszkę dawali.

   • to się króliki doświadczalne nachapią … aaahahhahahah
    ale oświeceni blaskiem TV szczepcovidonkowcy wierzą że rząd chce ich dobra… aaaaaaaahahhahahah
    od kiedy to K***a władcy chcą dobra poddanych… ???

   • Tobie nic nie dali i pierwszy po pierd…..sie zaszczepić w strachu przed coronką

 2. Czy wzorem losowania sędziów do rozpraw, maszyna losująca, będzie stała w gabinecie ministra aŁdi?

 3. Szczepienia powstały, żeby chronić ludzi przed chorobami.
  Teraz ludzie mają się szczepić, żeby:
  -coś wygrać
  -móc polecieć na wakacje
  -móc pójść do restauracji
  -móc coś załatwić w urzędzie

  Wydaje mi się, że coś tu nie jest tak.

  • W końcu to jeden biznes, korporacje sprzedają swoje produkty związane z plandemią, narzędzia te same. Biznes zdrowia, służba zdrowia to była w poprzednim systemie.

 4. Wygrajo rodziny poslow z pisu

 5. Pisane na kolanie

  Bardzo ciekawe zjawisko socjologiczne. Największym bogactwem człowieka jest zdrowie więc większość ludzi w celu zapewnienia sobie jak najdłuższego życia i życia w komforcie bez uzależnienia od drugiej osoby dba o swoje zdrowie. Jest świadomy co dla jego zdrowia jest dobre. W czasie gdy to zdrowie jest narażone na zagrożenia zewnątrz kieruje się zaleceniami fachowców jak uniknąć zagrożenia jak przeciwdziałać jak również zabiegać. I tu wchodzimy w meritum całej akcji szczepionkowego czy jak inni się wypowiadają wzięciu udziału w ekspermencie medycznym. Nasuwa nam się pytanie. Czy ludzie którzy nie chcą się szczepić mają zaburzona ocenę wartości? W tym chodzi wartości swojego zdrowia czy życia? A pytanie drugie Czy rządowi zalezy na naszym zdrowiu czy na maksymalnym podaniu preparatów w celu osiągnięcia większych zysków? I w tym przypadku po raz pierwszy w życiu spotkałem się jak ktoś swoje zdrowie czy życie powierza losowi szczęścia a dokładnie loterii bez podatku rzecz jasna.

  • każdy normalnie i logicznie myślący wie że wobec setek tysięcy groźnych dla człowieka szybko mutujących wirusów (szczególnie dotyczy to koronawirusów), podstawa to dbać o swój układ odpornościowy czyli zdrowa dieta, dużo sportów i ruchu, świeże powietrze, minimalizowanie stresów itp.
   Ale to wszystko wymaga wysiłku, zaangażowania i wiedzy!!!
   Dlatego łatwo przekonać wszelkiej maści otyłych kartofli kanapowe i słabeuszy, że wystarczy się zaszczepić i będą mieć nieśmiertelność level pro…. Niestety jest to teoretycznie, technicznie i fizycznie niemożliwe!!!
   Tak jak nie było i nie będzie skutecznej szczepionki na wirusy grypy (też szybko mutujące) tak nie ma i nie będzie skutecznych szczepionek na koronawirusy… gdyż zanim zostanie opracowana skuteczna szczepionka powstanie kilka mutacji i wersji koronawirusa powodującego covid19…
   niestety covidianom media strachem i propagandom odebrały zdolność logicznego myslenia i nie są w stanie tego przyjąć do wiadomości…

 6. Kogo trzeba znać żeby coś wygrać?

 7. Pisane na kolanie całkowicie się zgadzam z twoimi przemyśleniami 🙂

 8. lolo trzeba się zapisać na kolejnych 10 szczepień, wtedy wygrasz 🙂

 9. To, że nagrody będą nieopodatkowane, to było wiadome zanim zaczęła się ta loteria, tak więc jest to „nius” na miarę… (dalej przemilczę).

 10. 2016 r. loteria paragonowa. Z pośród 56 mln.paragonów Opla Insignie całkiem przypadkowo wygrała koleżanka pani wiceminister która brała udział w tworzeniu loterii . hulajnogi może dadzą ciemniakom zeby się pozabijali ale cenniejsze nagrody – możecie się oblizać i pomarzyć kovidianie . no ale głupich nie sieją jak to się mówi